Przyszłość Cichopek w Polsacie. Miszczak ma na nią pomysł. Znamy kulisy [PLOTEK EXCLUSIVE]

Katarzyna Cichopek po kilkumiesięcznej przerwie od telewizji być może wkrótce na dobre dołączy do teamu Polsat. Sprawdźcie, co ujawnił nam informator z sopockiego festiwalu.

Katarzyna Cichopek zyskała fanów nie tylko jako gwiazda "M jak miłość", ale i prowadząca "Pytanie na śniadanie" czy innych formatów TVP. Wraz ze zmianą władzy w Polsce pożegnaliśmy się z wieloletnimi pracownikami publicznego nadawcy, a w związku z tym również z partnerką Macieja Kurzajewskiego. Czy celebrytka wkrótce przejdzie na stałe do konkurencyjnej stacji?

Zobacz wideo Dowbor dosadnie o zwolnieniu Kurzopków. Za kim był?

Katarzyna Cichopek po przerwie wraca do gry. "Mocny transfer"

Po przygodzie z pasmem porannym przyszedł czas na rozwijanie autorskiego podcastu i kontynuowanie kariery influencerki. To jednak za mało dla Cichopek, o czym zawiadamia nasz informator, mówiąc o nowej pracy celebrytki w stacji, której dyrektorem programowym jest Miszczak. - Powrót Kasi do Polsatu był trzymany w ścisłej tajemnicy, bo to ważne wydarzenie i mocny transfer. Stąd też pomysł, żeby jej pierwszym zadaniem była praca przy Hit Festiwalu. Sopot to najbardziej prestiżowa impreza Polsatu i angażowane są do niej tylko najważniejsze dla stacji nazwiska - zdradza osoba z produkcji imprezy. Co jeszcze wiemy o przyszłości Cichopek? 

Ale Edward ma wobec niej większe plany. Kasia jest lubiana przez widzów Polsatu i dobrze im znana. To dla niej trochę taki "powrót do domu", bo to u nas stawiała pierwsze kroki jako prowadząca. Niemal zaraz po festiwalu zaczyna też pracę na planie nowego programu, który ma trafić do jesiennej ramówki. Wszyscy są ciekawi, jak sobie poradzi z tym zadaniem, bo to format, z którym wcześniej nie miała do czynienia. Ale jeśli wszystko pójdzie dobrze, to zapowiada się hit, a to tylko wzmocni jej pozycję w stacji

- dodaje. Dawne zdjęcie prezenterki za czasów Polsatu znajdziecie w galerii.

Katarzyna Cichopek wróciła do Sopotu. Dostała wyjątkowe zaproszenie

Aktorka prowadziła przed laty słynny festiwal nad morzem, a dokładniej w okresie 2006-2008 i 2010 roku. Jej menadżer zdradził, że gwiazda otrzymała wyjątkowe zaproszenie na tegoroczne wydarzenie muzyczne. "Kasia została zaproszona jako współprowadząca jubileusz Majki Jeżowskiej i to zaproszenie przyjęła. Będzie to dla niej powrót na deski Opery Leśnej po czternastoletniej przerwie w Polsacie. W 2010 roku prowadziła w sopockim amfiteatrze festiwal Top Trendy" - czytamy na Pomponiku. Ciekawe, jak będzie wspominała ten legendarny powrót.

Cichopek w Polsacie...
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.