Hakiel wziął sekretny ślub? W internecie pojawiły się nagrania, które wiele mówią

Bartosz Pańczyk
Marcin Hakiel zapragnął chyba bawić się w ciuciubabkę. I razem z narzeczoną zaczął właśnie publikować w sieci sugestywne nagrania świadczące o tym, że zmienił stan cywilny. A może potrzebuje rozgłosu?

Marcin Hakiel nie daje o sobie zapomnieć. W ostatnim czasie o byłym mężu Katarzyny Cichopek w mediach było cicho, a jak już o nim wspominano, to raczej w kontekście występów z kontrowersyjną Dagmarą Kaźmierską z kryminalną przeszłością w "Tańcu z gwiazdami". Podczas gdy raczej nikt nie podejrzewał, że w środę wieczorem nastąpi przełom w jego życiu, razem z jego ukochaną Dominiką zaczęli bawić się z publicznością i się odezwali. I tym sposobem na ich Instagramach pojawiły się wymowne nagrania z dopiskami, sugerujące, że są już po ślubie. Wiadomo, że jakby to miała być tajemnica, nic takiego by raczej nie pokazali i odpowiedzieliby, na nasze wiadomości i wszystko wyjaśnili. Ale tancerz do czasu publikacji naszego artykułu, ani myślał, by coś dementować.

Zobacz wideo Miszczak się na nią obraził?

Marcin Hakiel o ślubie z Dominiką. Gra słów w internecie

Podczas gdy nikt nie pytał w tym momencie o ich ślub, Marcin Hakiel i jego Dominika odezwali się publicznie. W środowe popołudnie wieczorem na Instagramowym profilu ukochanej tancerza pojawił się wymowny fragment starego programu Kuby Wojewódzkiego. - Już się nie ożenię, nie zrobię tego błędu - słyszymy w filmiku udostępnionym przez Dominikę, na którym wypowiada się nikt inny jak Hakiel. - Naprawdę się nie chcesz hajtać? - nie dowierzał prezenter. - Po co dzisiaj to? - pytał kilka miesięcy temu tancerz. I gdyby nie było w tym nic dziwnego, do zamieszczonego fragmentu programu, wybranka Hakiela pokusiła się o sugestywny komentarz. "Rychło w czas" - czytamy na jej InstaStories. To też nie przeszło bez odpowiedzi Marcina. Nie dość, że umieścił u siebie na profilu relację Dominiki, to dodał do niej jeszcze jedno słowo - "busted" (zapuszkowany - przyp.red). 

Marcin Hakiel z Dominiką na pierwszej komunii świętej.Marcin Hakiel z Dominiką na pierwszej komunii świętej. Fot. instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel nie chce komentować dywagacji o ślubie z Dominiką

Czy Marcin Hakiel wziął ślub z Dominiką? Od razu go o to zapytaliśmy. I choć tancerz odczytał naszą wiadomość, nie pokusił się o potwierdzenie czy zaprzeczenie tej insynuacji, którą sam zapoczątkował z Dominiką. Jeśli jednak w tak dziwny sposób chciał zacząć spiralę informowania świata o zmianach w życiu, serdecznie gratulujemy. Tym bardziej, że jak pisaliśmy, w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" może się nie pojawić. A wszystko to, jak na udział w show w roli uczestnika zdecyduje się narzeczony jego byłej żony - Maciej Kurzajewski

Marcin Hakiel powinien chwalić się życiem prywatnym w internecie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.