Katarzyna Cichopek na komunii bratanka w kwiecistej kreacji. Spójrzcie na dół. Znamy cenę

Kasia Cichopek napisała, że pęka z dumy i 3 maja 2024 nazwała "pięknym dniem". Chodzi o to, że tego dnia jej bratanek przyjął sakrament pierwszej komunii świętej. Aktorka nie oszczędzała na swojej kreacji.

Trzeci dzień majówki upływa Katarzynie Cichopek pod znakiem komunii bratanka. Gwiazda "M jak miłość", która nigdy nie ukrywała, że jest osobą wierzącą, pochwaliła się, że jest jego matką chrzestną i zdradziła, jak ubrała się na uroczystość oraz dodała wymowne hasztagi jak np. "piękny dzień", "duma". Patrząc na nowe zdjęcia aktorki w mediach społecznościowych, widzimy, że wybrała sukienkę Bizuu. Nie jest najtańsza, bo można ją kupić za 899 złotych. Wydatek się jednak opłacał. Bo co by nie mówić, to trzeba przyznać, że w asymetrycznej kreacji z falbaną w stylu kopertowym, wiązanej w talii, prezenterka wyglądała dziewczęco, letnio i w punkt. Uwagę na fotografiach Kasi zwracają też lekko podwinięte bufiaste rękawy zakończone gumką i dekolt w kształcie litery "V". A jak reszta dodatków?

Zobacz wideo Cichopek komentuje rzekomy konflikt z Muchą

Dodatki Katarzyny Cichopek na komunii bratanka

Pisząc o komunijnej stylizacji Katarzyny Cichopek, nie sposób wspomnieć o dodatkach. Aktorka na uroczystość syna swojego brata - Jacka - dobrała do sukienki matowe sandały na obcasie w kolorze jasnego nude. O ton ciemniejsza torebka na łańcuszku dopełniła całości. Połączenie matchy - matchy, jeszcze kilka lat temu było uznawane za kiczowate i tandetne, ale dziś, na fali fascynacji latami dwutysięcznymi, znów święci triumfy. Brawo! Zdjęcia aktorki, o których piszemy, znajdziesz w galerii na górze strony.

Co wiadomo o bracie Kasi Cichopek?

Katarzyna Cichopek od zawsze powtarzała, że zawsze może liczyć na wsparcie swoich bliskich. M.in. brat Jacek wspierał ją, gdy przechodziła trudne chwile po rozstaniu z Marcinem Hakielem. Zeznawał też w sądzie na jej rozprawie rozwodowej. Mężczyzna na co dzień jest informatykiem, ale poza godzinami pracy realizuje się jako fotograf. Specjalizuje się w reportażu, fotografii ślubnej i okolicznościowej. Brat aktorki podobnie jak jej ukochany Maciej Kurzajewski, kocha podróżować. Rok temu znana siostra pojechała z nim do Szkocji. Był to wyjazd z okazji 41. urodzin byłej gwiazdy "Pytania na śniadanie". Dlaczego akurat tam? Okazuje się, że Kasia jest fanką tego kraju. "Mój brat wprowadził mnie w świat Szkocji. Studiował tam, a ja miałam okazję odwiedzić go wiele razy. Dziś ponownie przyjechaliśmy tutaj razem" - tłumaczyła w październiku 2023 roku. 

Kasia Cichopek cieszy się wiosnąKasia Cichopek cieszy się wiosną (fot. Instagram @katarzynacichopek)

899 zł. za sukienkę to dużo?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.