"M jak miłość". Piotrek poderwał Kingę "na komputer". Tak Cichopek i Mroczek wyglądali 24 lata temu

Kinga i Piotrek z "M jak miłość" to jedno z najbardziej znanych małżeństw w polskim serialach. Jak wyglądały początku ich znajomości? Zobaczcie, jak Piotrek poderwał swoją koleżankę z liceum.

Serial "M jak miłość" po raz pierwszy wyemitowano na antenie TVP2 4 listopada 2000 roku. 24 lata po premierze produkcja nadal cieszy się ogromną popularnością. Serial opowiada o różnych pokoleniach rodziny Mostowiaków. Jednymi z najpopularniejszych bohaterów są Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek). Ich związek trwa niemalże od samego początku serialu. Piotrek i Kinga poznali się jeszcze w liceum. Zobaczcie, jak zaczęła się ich przyjaźń, która później przerodziła się w prawdziwe uczucie. Piotrek poderwał Kingę "na komputer". W galerii znajdziecie więcej zdjęć z serialu.

Zobacz wideo Rozenek-Majdan przyjęłaby zaproszenie do podcastu Kurzopków? Szczerze wyznała, co o tym sądzi

"M jak miłość". Piotrek poderwał Kingę "na komputer". Tak wyglądały początki pary w serialu 

Kinga i Piotrek z "M jak miłość" poznali się w liceum w Gródku. Początkowo rodzice dziewczyny byli przeciwni ich relacji ze względu na złą reputację Pawła - brata bliźniaka Piotrka, którego w serialu gra Rafał Mroczek. Jeszcze jako młoda dziewczyna Kinga miała poważny wypadek, w którym straciła wzrok. To właśnie wtedy największym wsparciem był dla niej Piotrek. Para pobrała się w tajemnicy przed rodzicami, kiedy Kinga i Piotrek mieli zaledwie 18 lat.

'M jak miłość'. Kinga i Piotrek'M jak miłość'. Kinga i Piotrek fot. kapif.pl

Dziś w serialu "M jak miłość" są jednym z najtrwalszych małżeństw. Mimo wielu problemów i przeszkód po drodze, łączące ich uczucie pokonało wszelkie przeciwieństwa losu. Kinga i Piotrek od lat tworzą szczęśliwą rodzinę. Na TikToku pojawiły się ujęcia z początku serialu, kiedy Kinga i Piotrek dopiero się poznawali. Grany przez Marcina Mroczka bohater szukał sprytnego sposobu, aby umówić się z Kingą po szkole. Idealnym pretekstem był nowy komputer, który bohaterka grana przez Katarzynę Cichopek dostała w prezencie od ojca. Podekscytowany Piotrek zachwalał ogrom możliwości, jaki daje dostęp do internetu i zaoferował pomoc koleżance. Całe nagranie znajdziecie na dole strony.

Masz komputer i nie masz dostępu do internetu? (...) Jeśli masz niezły sprzęt, to dostęp do internetu nie jest żadnych problemem. Pewnie masz już jakiś modem? A jeśli nawet nie, to można bez problemu zainstalować. Zakładasz skrzynkę do poczty elektronicznej. Będziesz mogła wysyłać e-maile. Dzięki internetowi masz dostęp do wszystkich informacji - informował Kingę podekscytowany Piotrek.

'M jak miłość'. Kinga i Piotrek'M jak miłość'. Kinga i Piotrek fot. kapif.pl

"M jak miłość". Katarzyna Cichopek na casting do serialu trafiła przypadkiem

W jednym z wywiadów Katarzyna Cichopek wyznała, że na casting do serialu "M jak miłość" wybrała się za namową nauczycielki, do której chodziła na zajęcia teatralne. Kiedy aktorka trafiła na miejsce, była przerażona, z kim przyszło jej konkurować. Jak się jednak okazało, tak spodobała się produkcji, że zaproszono ją do wzięcia udziału z próbnych zdjęciach. - Nie chciałam tam iść, ale nie wiedziałam też, jak miałabym odmówić, dlatego uznałam, że zrobię to tylko ze względu na panią Halinę. Zjawiłam się na miejscu i byłam przerażona: Kiedy w kolejce zobaczyłam dziewczyny z agencji modelek, trochę się załamałam. "Po co tu w ogóle przyszłam?" - powiedziałam do siebie. Ku mojemu zaskoczeniu zaproszono mnie na pierwszy dzień zdjęciowy - wyznała w rozmowie z magazynem "Gala".

'M jak miłość'. Kinga'M jak miłość'. Kinga fot. kapif.pl

 
Najlepszy polski serial to:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.