Produkcja "Tańca z gwiazdami" ściąga do show Macieja Kurzajewskiego. Hakiel może mieć problem [PLOTEK EXCLUSIVE]

Bartosz Pańczyk
Jeśli plan Edwarda Miszczaka się powiedzie i ściągnie do "Tańca z gwiazdami" byłego prezentera "Pytania na śniadanie", emocje w jesiennej odsłonie programu mogą sięgać zenitu. A Marcinowi Hakielowi odbić się czkawką.

Ostatnia edycja "Tańca z gwiazdami", którą wygrała Anita Sokołowska, okazała się sukcesem. Z tego powodu Polsat bez zastanowienia podjął decyzję o kontynuacji programu w jesiennej ramówce. Trwa już poszukiwanie uczestników, bo produkcji zależy na samych mocnych nazwiskach, tak jak to miało miejsce ostatnio. A wiadomo, że często negocjacje z rekinami show-biznesu nie są łatwe i trwają długie tygodnie. Udało nam się dowiedzieć, że Polsat do końca czerwca chciałby zamknąć listę gwiazd. Jedną z nich może być... Maciej Kurzajewski. Jest jednak pewien kruczek.

Zobacz wideo Rozenek zadowolona z oglądalności swojego programu?

Nowa edycja "Tańca z gwiazdami". Maciej Kurzajewski wygryzie Marcina Hakiela?

Według informacji Plotka, Maciej Kurzajewski dostał niedawno propozycję uczestnictwa w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Na to miał wpaść sam Edward Miszczak, który jest mistrzem w podkręcaniu atmosfery w swoich programach. Zgrzytem jednak okazuje się Marcin Hakiel. Tancerz miał dotychczas szansę powrotu do show, a jest przecież byłym mężem ukochanej Kurzajewskiego - Katarzyny Cichopek. Ponoć jednak prezenter sportowy nie ma się co o niego martwić. - Udział Maćka wywoływałby na pewno wielkie emocje i przysporzył programowi wiele relacji w mediach. O lepszą reklamę trudno, więc może liczyć na to, że jak się zgodzi na udział w programie, Marcin Hakiel nie znajdzie się w nowej edycji - słyszymy od osoby z produkcji show. Co w tej sytuacji zrobi Maciej Kurzajewski? Ponoć sprawa jest otwarta i negocjacje z nim trwają. Jego wspólne zdjęcia z Kasią Cichopek znajdziecie w galerii na górze strony.

Znamy przyszłość Kurzajewskiego w TVP

Przypomnijmy, że po tym, jak Maciej Kurzajewski w styczniu został zwolniony z "Pytania na śniadanie" ze wszystkimi ówczesnymi prowadzącymi, internauci wróżyli jego koniec w TVP. W końcu nikt z gwiazd porannego programu nie utrzymał posady w innych produkcjach stacji. Póki co ukochany Katarzyny Cichopek ma więcej szczęścia, choć na ekranie w TVP Sport jest go jak na lekarstwo. Nie pojawia się już na co dzień w audycjach stacji, jak w ubiegłym roku. Niedawno poznaliśmy jego telewizyjną przyszłość i wiemy, kiedy i gdzie go będzie można oglądać na ekranie. - Maciej Kurzajewski jest stałym współpracownikiem TVP Sport przy dużych imprezach sportowych (np. Euro 2024, Igrzyska Olimpijskie czy Tour de Pologne) - poinformował niedawno Plotka Dział Komunikacji Korporacyjnej TVP.

Swego czasu entuzjastycznie o udziale Kurzajewskiego w "Tańcu z gwiazdami" wypowiedziała się jurorka show. -  Zapraszamy go bardzo serdecznie. Nie wiem tylko, czy Maciek by się zgodził, bo z tego, co widzę, to panowie uciekają trochę od tańca, a wcale niepotrzebnie. Uważam, że on mógłby się sprawdzić, bo jest wysportowanym mężczyzną. Byłoby ciekawie. Tym bardziej że Kasia już tańczyła i teraz mogłaby przyjść kolej na niego. Kasia mogłaby mu dawać wskazówki i nawet po cichu trenować w domu - uznała w rozmowie z "Faktem" Iwona Pavlović.

Maciej Kurzajewski w TVP.Maciej Kurzajewski w TVP. Fot. Kapif.pl

Chcesz Macieja Kurzajewskiego w "Tańcu z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.