Kto wygra "Taniec z gwiazdami"? Eksperci mocno podzieleni. Fabijański też dorzucił swoje trzy grosze [PLOTEK EXCLUSIVE]

Bartosz Pańczyk
Przeprowadziliśmy sondę wśród ekspertów i znanych osób dotyczą dzisiejszego finału "Tańca z gwiazdami". Roksana Węgiel, Anita Sokołowska, a może Maffashion? Która z nich powinna wygrać program? Zdania są podzielone.

W niedzielny wieczór fani "Tańca z gwiazdami" poznają zwyciężczynię 27. edycji. O Kryształową Kulę i 100 tys. zł walczy: Roksana Węgiel, Anita Sokołowska i Maffashion. Która z nich zatriumfuje? Gwiazdy, które o to zapytaliśmy, wskazały nam swoich ulubieńców. A Stefano Terrazzino jako ekspert i były tancerz programu, ocenił umiejętności każdej z pań. Swoje trzy grosze wtrąciła też tancerka i była prowadząca show - Izabela Janachowska. Choć wszystkie uczestniczki według nich zasłużyły na finał, to jednak mają swoje faworytki i trzymają kciuki za kogoś innego.

Zobacz wideo Magdalena Stużyńska zgodzi się zatańczyć w "Tańcu z gwiazdami"?

Finał "Tańca z gwiazdami". Stefano Terrazzino ocenił umiejętności finalistek

Stefano Terrazzino nie brał udziału w kończącej się właśnie edycji "Tańca z gwiazdami", ale śledził ją przed telewizorem z zapartym tchem. Tancerz cieszy się, że w finale mamy osoby, które mogą pochwalić się tanecznym talentem i kto by nie zwyciężył, w programie i tak zatriumfuje taniec. Jak według niego prezentują się poszczególne kandydatki? Podkreśla, że występy każdej z pań mu się podobają. - Roxie tańczy bardzo młodzieżowo i świeżo. Jej występy są pełne energii, która ją rozpiera. Czasem nawet jest u niej tak dziko, jak to u młodzieży... Z tym że momentami ta jej energia jest taka nieokiełznana i nieświadoma. Z kolei Maffashion to zupełnie inna historia. Jej występy są bardzo eleganckie, bardzo spokojne i na pewno bardziej dojrzałe niż u Roxie - powiedział Stefano w rozmowie z dziennikarzem Plotka, Bartoszem Pańczykiem i przeszedł do Anity Sokołowskiej.

Najbardziej przemyślany, świadomy i sportowy taniec to Anita Sokołowska. To, co prezentuje, jest najbardziej dojrzałe, pewnie jej wiek, który jest atutem, też ma tu znaczenie. Mam wrażenie, że Anita, żeby tak tańczyć, musi najwięcej pracować. Ona za każdym razem na parkiecie zostawia kawałek siebie i to mnie bardzo przejmuje. Mimo że cała trójka jest fantastyczna, mnie osobiście najmocniej porusza Anita i za nią trzymam kciuki trochę mocniej niż za resztę

- podsumował ekspert.

Anita Sokołowska w 'Tańcu z gwiazdami'.Anita Sokołowska w 'Tańcu z gwiazdami'. Fot. Kapif.pl

Gwiazdy "Przyjaciółek" wspierają Anitę Sokołowską

A kto powinien zdobyć Kryształową Kulę według gwiazd? Aktorki z "Przyjaciółek" trzymają kciuki za ich byłą koleżankę z planu, czyli Anitę Sokołowską, o czym opowiedziały Plotkowi. - To oczywiste, że kibicuję Anicie! Zasłużenie znalazła się w finale i mam nadzieję, że wygra! Zasługuje na wygraną, bo świetnie tańczy, jest odważna i pracowita! - powiedziała nam Magdalena Stużyńska. - Anita jest cudowną kobietą, która we wszystko, co robi, wkłada dużo serca. To, że jest bardzo zdolna i pięknie tańczy, to jedno, ale historie, jakie opowiada tańcem i emocje, które w tym tańcu są, to dodatkowy atut każdego jej występu - dodała Agnieszka Sienkiewicz, a Małgorzata Socha skwitowała krótko: - Anita Sokołowska jest po prostu świetna.

Roksana Węgiel może liczyć na ciepłe słowo od Izabeli Janachowskiej i Aleksandra Sikory

Na publiczne wsparcie może też liczyć Roxie Węgiel. - Całym sercem oraz mocno zaciśniętymi kciukami kibicuję Roxie! Kiedy pięć lat temu prowadziliśmy Eurowizję Junior, nazwałem ją swoją młodszą "telewizyjną siostrą". Nie wyobrażam sobie nie wesprzeć jej dziś tym symbolicznym słowem. Jest niezwykle utalentowaną wokalistką, ale także tancerką, co udowodniła już w jednym z programów tanecznych. W "Tańcu z Gwiazdami" ponownie dała dowód na to, jak bardzo jest wszechstronna. Coś czuję, że jej kariera i talent w tym wypadku to efekt, nie śnieżnej a Kryształowej Kuli, która być może za chwil parę znajdzie się w jej dłoniach. Niech wygra najlepsza! Każda z finalistek zasługuje na zwycięstwo. Ogrom pracy i emocji, włożony w ten program to nie lada wyczyn, który każda z pań zapamięta na długie lata - powiedział Plotkowi Aleksander Sikora. Roksanę Węgiel wspiera też tancerka i była prowadząca "Taniec z gwiazdami" - Izabela Janachowska.

Trzeba przyznać, że tegoroczna edycja jest na naprawdę wysokim poziomie. Świetną formę pokazało wielu uczestników, także tych, którzy już pożegnali się z programem. Wszystkie dziewczyny, które dotarły do finału, bardzo dobrze radzą sobie na parkiecie, jednak moje serce w tym sezonie skradła Roxie Węgiel. Podziwiam jej wyjątkową dojrzałość w tańcu, co nie jest oczywiste u tak młodej osoby i ogromny wdzięk w ruchu. U niej wszystko się zgadza: talent, pasja, ciężka praca i ta wyjątkowa iskra, która dopełnia każdy z jej występów. Jeśli więc miałabym wskazać jedną osobę, za którą najmocniej trzymam kciuki, to zdecydowanie jestem team Roxie

- zdradziła Plotkowi Izabela Janachowska.

Roksana Węgiel na parkiecie 'Tańca z gwiazdami'.Roksana Węgiel na parkiecie 'Tańca z gwiazdami'. Fot. Kapif.pl

Karolina Gilon za Maffashion, a Sebastian Fabijański nabiera wody w usta

Karolina Gilon mówi nam, że z kolei wspiera Maffashion. - Nie dość, że świetnie tańczy, to w programie mogliśmy zauważyć jej niesamowitą metamorfozę. Mogliśmy obserwować, jak rozkwitała i to jak pięknie otwierała się z odcinka na odcinek. Do tego podziwiam ją za umiejętność łączenia pracy, wychowywania synka i treningów tanecznych. Ja daje jej dziesiątkę. Ale to nie wystarczy na zdobycie Kryształowej Kuli, więc drodzy widzowie wysyłajcie SMS-y. Ta dziewczyna musi wygrać - stwierdziła prowadząca "Love Island". Zaś Sebastian Fabijański zapytany przez nas czy wspiera swoją byłą partnerkę, która jest matką jego dziecka, odpowiedział nam wymownie: - Nie odpowiadam na takie pytania niestety. 

Maffashion w 'Tańcu z gwiazdami'.Maffashion w 'Tańcu z gwiazdami'. Fot. Kapif.pl

Kto powinien wygrać "Taniec z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.