Nowa gwiazda Mgleja wygryzie Kwiatkowskiego? Miłosz Skierski już ma uwielbienie fanek [PLOTEK EXCLUSIVE]

Marcin Wolniak
Kevin Mglej ma nosa do młodych i zdolnych artystów. Najpierw zabrał się za karierę Roksany Węgiel, a teraz ma kolejnego podopiecznego. Miłosz Skierski to finalista "The Voice Kids", który ma zadatki na to, żeby stać się nowym Dawidem Kwiatkowskim.

Kevin Mglej do tej pory dał się poznać szerokiej publiczności głównie jako ukochany Roxie Węgiel i współautor jest najnowszych piosenek. Producent muzyczny zamierza jednak rozszerzyć swoje wpływy i podpisał umowę z obiecującym wokalistą Miłoszem Skierskim. Miłosz ma 15 lat, ale już spore telewizyjne doświadczenia. To finalista "Szansa na sukces: Eurowizja Junior" i "The Voice Kids". Na Instagramie powstaje coraz więcej fanowskich profili, a kolejne single stają się wiralami na TikToku. Wygląda na to, że Miłosz może być kolejnym, po Dawidzie Kwiatkowskim, idolem nastolatek. 

Skierski był w finale "The Voice Kids", ale nie wygrał. "Było mi bardzo przykro"

Co ciekawe, Miłosz Skierski doskonale zna Dawida Kwiatkowskiego, który był jego trenerem "The Voice Kids". Programu nie udało mu się jednak wygrać, co było dla niego trudnym doświadczeniem. - Na początku było mi bardzo przykro. Trochę się podłamałem po tym programie. Po czasie jednak uznałem, że nie mogę być tak zależny od wyników jakiegoś konkursu (...). Było ciężko, ale zacząłem tworzyć swój materiał i robić swoje rzeczy, które chciałem przekazywać młodym osobom i wszystko zaczęło się układać - powiedział Miłosz Skierski w rozmowie z Plotkiem. Zdjęcia Miłosza Skierskiego znajdziecie w galerii na górze strony. 

 

Ukochany Roxie Węgiel wypatrzył zdolnego chłopaka i wziął go pod swoje skrzydła

Młody wokalista przyznał, że ma wielu ludzi wokół siebie i duże grono odbiorców, którzy śledzą to, co robi muzycznie. Na TikToku obserwuje go ponad 118 tysięcy odbiorców. Nic więc dziwnego, że ukochany Roxie Węgiel zobaczył w chłopaku potencjał. - Gdy miałem 13 lat zacząłem chodzić do różnych producentów i tworzyć muzykę. Jednym z nich był Kevin. Dużo rozmawialiśmy, złapaliśmy dobry wajb i tak się udało, że teraz połączyliśmy siły - powiedział Plotkowi Miłosz Skierski. Współpraca z Kevinem Mgleją nie oznacza jednak, że wkrótce usłyszymy Miłosza w duecie z Roksaną Węgiel. - To, że Kevin jest narzeczonym Roksany nie oznacza, że będę tworzył jakieś piosenki z Roksaną. Bardzo się lubimy, poznałem ją w 2021 roku podczas finału "Szansy na sukces". Może w przyszłości połączymy muzyczne siły, ale na razie skupiam się na sobie - dodał Miłosz Skierski. 

Kojarzysz Miłosza Skierskiego z programów telewizyjnych?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.