Ewa Farna sporo schudła. Zrezygnowała z dwóch produktów. "Jakoś mi tego nie brakowało"

Ewa Farna przez wiele lat zmagała się z hejtem ze względu na wagę. Piosenkarka wielokrotnie wypowiadała się na temat akceptacji swojego ciała i doświadczeń z odchudzaniem. Jakiś czas temu wyznała, które produkty wyeliminowała ze swojej diety.

Ewa Farna od wielu lat zmagała się z intensywnym hejtem swojej sylwetki. Gwiazda otrzymała sporo negatywnych komentarzy, szczególnie w mediach społecznościowych. Temat jej wyglądu był także poruszany w wywiadach. - Na pewno moje ciało przeszło niełatwą drogę. Jest to coś, na co bardzo u mnie zwracano uwagę. Nie czułam się nigdy otyłą osobą, ani nie byłam nigdy niezdrowa. Miałam takie okresy, gdy wyglądałam niezdrowo i sobie to uświadomiłam. Dla mnie temat wagi to jest coś, co jest do mnie przyklejone - wyznała w rozmowie z "Onet Radio". Jakiś czas temu artystka przeszła prawdziwą metamorfozę. Kobieta podzieliła się wskazówkami ze swoimi fanami. Jedna z nich dotyczy diety.

Zobacz wideo Ewa Farna o krytyce w sieci. Bez wahania odpowiedziała hejterom

Ewa Farna o sekrecie swojej diety. Z jakich produktów zrezygnowała?

Ewa Farna ma za sobą ogromną metamorfozę. Jakiś czas temu piosenkarka zaprezentowała w sieci nową sylwetkę. Fani zauważyli, że figura wokalistki zmieniła się na początku 2024 roku. Wielu obserwatorów dopytuje gwiazdę o rady i zastanawia się, jak wyglądała jej droga do zrzucenia kilogramów. Ewa Farna podkreśliła, że metamorfoza to długotrwały proces, który w jej przypadku nie obył się wyrzeczeń. W wywiadzie z "Dzień dobry TVN" gwiazda opowiedziała, z jakich produktów zrezygnowała. Nie było to dla niej aż takie rygorystyczne.

Unikam cukru. Alkoholu też nie piję często. Lubię dobre wino, ale bardzo rzadko piję. Miałam taki okres, że albo byłam w ciąży, albo karmiłam piersią i nie piłam wcale. Jakoś mi tego nie brakowało. (...) Więc to prawda, że w sumie alkohol i cukier staram się eliminować

- zdradziła Ewa Farna. Co o tym sądzicie? Po więcej zdjęć Ewy Farnej zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

Ewa Farna przekazała fanom swoje rady w kwestii odsłuchania. "Często wierzyłam w jakieś bzdury"

Metamorfoza Ewy Farny była również komentowana w Czechach. Niedawno gwiazda pojawiła się na okładce czeskiego "Cosmopolitan". Wówczas opowiedziała o błędach, które popełniła, dążąc do wymarzonej sylwetki. Jak wiadomo, jest mnóstwo sposobów na zmniejszenie wagi. Artystka poleca, aby kierować się wyłącznie opinią ekspertów. Nie warto również angażować się w tzw. "diety cud". "Często wierzyłam w jakieś bzdury. Bałam się jedzenia, po prostu ciągle coś wcinałam (...) Krótkotrwałe diety obiecujące zrzucenie dziesięciu kilogramów w dziesięć dni, a potem powrót do nawyków uważam za głupie. Ćwicz, cokolwiek lubisz, nie tylko po to, by schudnąć, ale także po to, by być zdrowym. Słuchaj ekspertów, a nie sławnych ludzi z Instagrama. Najważniejsze jest zweryfikowanie źródeł" - zdradziła w wywiadzie. Szczegóły na temat pozostałych kwestii odchudzania według Ewy Farnej znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: Znana piosenkarka pogardziła udziałem w "The Voice of Poland". Poszło o finanse. Inna chętna [PLOTEK EXCLUSIVE]

 
Lubicie piosenki Ewy Farnej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.