Dominika Chorosińska dała się poznać z wielu stron. Najpierw zyskała popularność w serialu "M jak miłość", a później zaczęła rozwijać skrzydła w sferze polityki. Jakiś czas temu dostała się do Sejmu, gdzie przez dwa tygodnie udało się jej zajmować stanowisko ministerki kultury i dziedzictwa narodowego. W krótkim czasie miała wówczas wydać 500 mln z budżetu państwa. Dość głośno jest także o jej życiu prywatnym - posłanka Prawa i Sprawiedliwości przed laty zdradziła swojego męża, co do tej pory jest jej wypominane. Michał Chorosiński wykazał się jednak wyrozumiałością i przysposobił dziecko, które jest owocem romansu żony z kompozytorem Tomaszem Hynkiem.
Dominika Chorosińska aktualnie wychowuje z mężem szóstkę dzieci: Nastazję, Matyldę, Józefa, Piotra, Jana Pawła i córkę, której imienia nie znamy. Jedno z dzieci, Jan Paweł, niedawno przystąpiło do Pierwszej Komunii. "Dziś zakończyliśmy biały tydzień w pięknym miejscu - Sanktuarium Matki Bożej Jazłowieckej. To był piękny czas" - podpisała wpis polityczka, załączając do niego zdjęcie z synem. Znajdziecie je w naszej galerii u góry strony.
Chorosińska przed Pierwszą Komunią syna udzieliła wywiadu dla "Faktu", w którym podzieliła się refleksją nad coroczną komunijną gorączką panującą wśród rodziców. Posłanka jest przeciwna dawaniu atrakcyjnych prezentów, bo - jak twierdzi - w tej uroczystości powinien liczyć się sakrament i czas z najbliższymi. "Staramy się przygotować dziecko, aby miało świadomość, co jest najważniejszym momentem w tej uroczystości - przyjęcie Komunii Świętej, a wszystko inne było sprawą drugorzędną" - mówiła Chorosińska w rozmowie z "Faktem". Syn posłanki nie otrzyma zatem kosztownych podarunków. "Jest wiele okazji, aby dać dziecku atrakcyjny prezent - urodziny, imieniny i inne, z tego korzystamy. Na Komunię nasze dzieci dostają pamiątki związane z tym świętem. Dbamy, aby to był wspaniały czas spędzony z rodziną i najbliższymi i został na długo w pamięci dziecka" - skwitowała.
Ujawniono, ile wynosi emerytura Jolanty Kwaśniewskiej. Szok, jaka jest różnica między nią a mężem
Niewielu wie, że Piotr Polk jest ojczymem posłanki KO. Zdradza, czy kłócą się o politykę
Miss walczy o życie po potrąceniu przez samochód. Kierował nim sześciolatek
Influencerka z Japonii oniemiała, gdy zobaczyła to w polskim sklepie. "Szok kulturowy"
Zamówili produkty za pół miliona. Ekspert wprost ocenia składniki, które trafią do kuchni prezydenta
Dorota Gawryluk reaguje na krytykę po debacie u Nawrockiego. Jest też stanowisko Polsatu
Tak wygląda mazurska willa Kwaśniewskich. Tuż obok kryje się coś jeszcze
Anita Werner na zdjęciach z początków kariery. Tak wyglądała 25 lat temu. "Pamiętam panią z filmu"
Polska aktorka zdobywa złote medale i bije rekordy. "Może jestem jedyna na cały świat?"