Dominika Chorosińska podpadnie rodzinie? Jej dzieci nie mogą liczyć na jedno

Syn Dominiki Chorosińskiej wkrótce przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Jak się okazało, była gwiazda "M jak miłość" ma pewne zasady związane z uroczystością. Już wiemy, czego nie będzie podczas ceremonii.

Dominika Chorosińska dała się poznać jako niezwykle barwna postać. Zyskała popularność w serialu "M jak miłość",wcielając się w Ewunię. Później zaczęła się rozwijać w sferze polityki. Odkąd dostała się do Sejmu i przez dwa tygodnie była ministerką kultury i dziedzictwa narodowego, co jakiś czas jest o niej głośno. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości przed laty zdradziła swojego męża, co do tej pory odbija się na jej wizerunku. Ostatnio podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat Pierwszej Komunii Świętej. Chodzi o prezenty.  

Zobacz wideo Ile pieniędzy powinno się przeznaczyć na prezent na Pierwszą Komunię? Czytelnicy oceniają

Syn Dominiki Chorosińskiej wkrótce pójdzie do Pierwszej Komunii

Dominika Chorosińska jest znana ze swoich religijnych poglądów. Nic więc dziwnego, że jej syn wkrótce przyjmie Pierwszą Komunię Świętą. Nie da się ukryć, że to wydarzenie nierzadko wiąże się z podarunkami dla dzieci. W domu posłanki PiS-u będzie jednak inaczej. Zdaniem kobiety, liczy się jedynie sakrament. "Staramy się przygotować dziecko, aby miało świadomość, co jest najważniejszym momentem w tej uroczystości - przyjęcie Komunii Świętej, a wszystko inne było sprawą drugorzędną" - mówiła Chorosińska w rozmowie z "Faktem". Syn posłanki nie otrzyma zatem kosztownych podarunków. 

Jest wiele okazji, aby dać dziecku atrakcyjny prezent - urodziny, imieniny i inne, z tego korzystamy. Na Komunię nasze dzieci dostają pamiątki związane z tym świętem. Dbamy, aby to był wspaniały czas spędzony z rodziną i najbliższymi i został na długo w pamięci dziecka

- dodała w wywiadzie z "Faktem". Chcecie zobaczyć inne zdjęcia Dominiki Chorosińskiej? Znajdziecie je w galerii na górze strony. 

 

Dominika Chorosińska zdradziła męża. Później wzięła udział w kampanii dotyczącej wierności

Relacja Dominiki Chorosińskiej i jej męża Michała Chorosińskiego jest dość nietypowa. Przez długi czas media rozpisywały się na temat tego, że była aktorka zdradziła ukochanego z o dziesięć lat starszym reżyserem. Co więcej, to właśnie z nim kobieta miała zajść w ciążę. Mężczyzna wybaczył żonie, ale co zaskakujące, wyszła na jaw i jego niewierność. Po tych sytuacjach internauci nie kryli szoku, gdy Chorosińska zaangażowała się w projekt "Wierność jest sexy". - Tak. Dostało (mi się – przyp. red.). Bo jak jawnogrzesznica ma czelność mówić o wierności? Otóż ma czelność, a nawet pełne prawo. Bo zasmakowała jednego i drugiego: życia w czystości, wierności oraz zdrady. I już z doświadczenia wie, co dobre - tłumaczyła się później w rozmowie z Marzeną Rogalską. ZOBACZ TEŻ: Dominika Chorosińska miała wydać ok. 500 mln zł z budżetu państwa. Teraz się tłumaczy. "Nie rozumiem"

Dominika ChorosińskaDominika Chorosińska Dominika Chorosińska, Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Co sądzicie o prezentach na Pierwszą Komunię?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.