Tak Beckham wyglądała w młodości. Inwestycja w dentystę się opłaciła. Zmieniły się korytarze policzkowe i usta

Victoria Beckham kupiła sobie nowy uśmiech. Na archiwalnych zdjęciach widać, jak bardzo się zmienił dzięki licówkom.

Victoria Beckham podobnie jak jej mąż David Beckham cieszy się pięknym, hollywoodzkim uśmiechem. Z powodzeniem mogłaby więc, gdyby tylko chciała, występować w reklamach past do zębów. Okazuje się jednak, że nie zawsze miała tak idealne zęby i zgryz. Przeszła serię zabiegów. Jakiś czas temu jeden z dentystów wyliczył, co dokładnie poprawiła sobie była członki zespołu Spice Girls. 

Zobacz wideo Ewa Piekut z "Królowej przetrwania" zrobiła tureckie zęby

Kiedyś miała "wąski uśmiech"

W rozmowie z magazynem "Hello" dentysta Sahil Patel przyznał, że Victoria Beckham już jako nastolatka mogła cieszyć się zdrowym, ale nieidealnym uśmiechem. Wokalista musiała być tego świadoma, bo rzadko się uśmiechała. "Jako nastolatka pod względem kosmetycznym miała wąski uśmiech i mniejszą dolną szczękę, co spowodowało niekorzystne przechylenie jej przednich i tylnych zębów. Wygląda to jak mały lub wąski uśmiech, który nie pozwala na pokazanie wielu zębów w porównaniu z typowym amerykańskim uśmiechem" - ocenił stomatolog. Ten sam specjalista przyznał, że Beckham w jego opinii w pewnym momencie zafundowała sobie licówki.

Wygląda na to, że miała licówki ceramiczne na dziesięciu górnych i prawdopodobnie dziesięciu dolnych zębach, aby poprawić wyrównanie, szerokość i kolor uśmiechu. Przechylenie jej zębów nadal nie jest w pełni skorygowane, ale ceramika została zaprojektowana w taki sposób, aby zrównoważyć szerokość uśmiechu. Uzyskano "prosty" uśmiech, nawet jeśli zęby nie są w idealnych pozycjach

- powiedział magazynowi. 

Aparat ortodontyczny i wybielanie zębów to za mało dla Victorii Beckham

Inna dentystka, dr Rhona Eskander z Chelsea Dental Clinic, na nagraniu zamieszczonym na TikToku zauważyła, że niegdyś Beckham borykała się z "głębokim zgryzem", co oznacza, że górne zęby zachodziły na dolne bardziej niż powinny. Dodała też, że obecnie dzięki pracy specjalistów Beckham ma pełniejsze korytarze policzkowe. Zmianie uległa też długość jej zębów.

Niektórzy ludzie próbują to osiągnąć za pomocą leczenia ortodontycznego, takiego jak aparat ortodontyczny, ale ponieważ kształt i kolor zębów Victorii Beckham uległy zmianie, widać, że miała robione licówki. Takiego efektu jak tu nie można osiągnąć za pomocą samego aparatu ortodontycznego i wybielania

- powiedziała. Lekarka dodała też, że większe zęby zapewniają większe wsparcie wargom, dzięki czemu wyglądają na uniesione, pełniejsze i młodsze. Nowy uśmiech znacząco odmłodził więc Victorię. Więcej zdjęć byłej członkini Spice Girls znajdziecie w naszej galerii. Zobaczcie, jak się zmieniała. 

 
 
Zdecydowałbyś/ zdecydowałabyś się na licówki?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.