Zofia Zborowska pokazała młodszą córkę w dniu 37. urodzin. "Najpiękniejszy prezent"

Zofia Zborowska ma powody do świętowania. Nie dość, że ostatnio urodziła córkę Jaśminę, to jeszcze celebruje 37. urodziny. Z tej okazji Andrzej Wrona zrobił żonie niespodziankę.

Zofia Zborowska 17 maja obchodzi swoje urodziny. Aktorka skończyła właśnie 37 lat. Przy tej okazji jej profil na Instagramie jest zasypywany życzeniami od fanów. O wyjątkowym dniu nie zapomniał także mąż celebrytki, Andrzej Wrona. Postanowił opublikować zabawny filmik sprzed lat. Zofia Zborowska dodała coś jeszcze.

Zobacz wideo

Andrzej Wrona udostępnił nagranie sprzed lat. "Kto by pomyślał, że nasze jutro może być takie fajne?"

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ostatnio doczekali się narodzin drugiej córki. Pierwszej córce dali na imię Nadzieja. Teraz natomiast powitali na świecie Jaśminę. Dumny Wrona nie zapomniał także o urodzinach żony i postanowił opublikować na Instagramie stare nagranie. Roześmiana Zborowska udaje na filmiku słynną "Crazy Frog" i dodaje, że "czeka na jutro". Te słowa skłoniły Wronę do pewnej refleksji. "Kto by wtedy pomyślał, że nasze jutro może być takie fajne? Urodzinowo wszystkiego najlepszego dla supermenki, z którą mam szczęście iść przez życie. Kochamy cię najmocniej na świecie. Nadzia, Jaśminka, Wiesia, Krysia i Anżej" - napisał Andrzej Wrona na Instagramie. Wzruszona Zofia Zborowska udostępniła na InstaSories z kolei nowe zdjęcie nowo narodzonej córki. "Mój najpiękniejszy prezent urodzinowy na świecie" - napisała. Aktorka, aby chronić prywatności dziewczynki, zasłoniła jej twarz emotikoną serduszka. Zdjęcia Zborowskiej i Wrony z córką znajdziesz w galerii na górze strony. 

 

Imię Jaśmina jest obecnie bardzo modne. Wypowiedział się ekspert

Zwróciliśmy uwagę na dość oryginalne imiona córek Zborowskiej i Wrony. W tej sprawie o komentarz poprosiliśmy językoznawcę. Dr Artur Czesak wyznał, że w przypadku Jaśminy mamy do czynienia wręcz z modą. - Imię Jaśmina w 2024 r. w Polsce to nie artystyczna ekstrawagancja, ale wręcz mainstream i moda. W ubiegłym roku nadano je prawie sześciuset dziewczynkom. Było w szóstej dziesiątce pod względem popularności, nieznacznie wyprzedzało: Gaję, Wandę, Mariannę, Magdalenę, Kingę i Izabelę. To jednak liczby mniej więcej dziesięć razy mniejsze niż zajmujące miejsce na podium Zofia, Zuzanna i Laura - powiedział ekspert w rozmowie z Plotkiem. Wspomniał też o orientalnym charakterze imienia. - Jaśmina to po persku i arabsku kwiat lub gałązka jaśminu. Wnosi więc powiew Orientu. Żeńskie imiona od nazw roślin i kwiatów na czele z Różą i Kaliną od dawna są wybierane przez rodziców - dodał dr Czesak. 

Czy lubisz modę na wyszukane imiona dla dzieci?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.