Konrad Berkowicz został ojcem. Polityk Konfederacji pokazał córkę i złożył ważną deklarację

Konrad Berkowicz to polityk Konfederacji, który już nie raz oburzył opinię publiczną swoimi wypowiedziami. Po porażce w wyborach samorządowych polityk ruszył do walki o stołek w Parlamencie Europejskim. Jak sam zapowiedział, ma teraz ważny powód do walki o lepszy świat. Właśnie urodziła mu się córka.

Konrad Berkowicz podczas ostatnich  wyborów samorządowych był jednym z kandydatów na prezydenta Krakowa. Polityk startował z ramienia Konfederacji i stowarzyszenia Bezpartyjni Samorządowcy Małopolski. - Postanawiam powalczyć o prezydenturę (...) Mój komunikat na początek kampanii brzmi: Nie przenoście nam wojny polsko-polskiej do Krakowa - mówił. Berkowicz od 2019 roku jest posłem Konfederacji na Sejm. Już wcześniej ubiegał się o fotel prezydenta Krakowa w 2014 i 2018 roku. W 2019 roku kandydował też do Parlamentu Europejskiego. Berkowicz po raz kolejny poniósł porażkę. Nowym prezydentem miasta został Aleksander Miszalski z Koalicji Obywatelskiej. Polityk nie zwalnia jednak tempa i już startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego w Małopolsce i Świętokrzyskiem. Berkowicz właśnie podzielił się radosną nowiną. Jego rodzina właśnie się powiększyła.

Zobacz wideo Warnke ma na Instagramie zdjęcia z byłym mężem. "Piotrek jest mi szczególnie bliski"

Konrad Berkowicz powitał na świecie córkę. Wygłosił ważną deklarację

Konrad Berkowicz opublikował na Instagramie wyjątkowe zdjęcie. Polityk poinformował, że jego rodzina właśnie się powiększyła i powitał na świecie córkę. Na fotografii widać dłonie rodziców i maleńką rękę nowo narodzonego dziecka. Fotografię opublikowaną przez Berkowicza znajdziecie w naszej galerii na górze strony. "Córeczka tatusia na pokładzie!" - napisał. Wygląda na to, że polityk właśnie dostał wiatru w żagle i zamierza jeszcze bardziej zintensyfikować swoją polityczną aktywność. 

"Gdy jesteś wolny, Świat należy do ciebie" córeczko…"Mustang z dzikiej doliny" [DreamWorks] - nasza ulubiona bajka. O ten świat, dla ciebie, będę walczył!

- zapowiedział Berkowicz.

Konrad BerkowiczKonrad Berkowicz Instagram/konradberkowicz

Jedno zdjęcie Konrada Berkowicza wywołało skandal w 2019 roku

Konrad Berkowicz w 2019 musiał tłumaczyć się z kontrowersyjnego zdjęcia, które trafiło do sieci. Polityk został uwieczniony na zdjęciu z rękami podniesionymi w geście hitlerowskiego pozdrowienia. Jak polityk Konfederacji tłumaczyć się z hajlowania? W rozmowie z "Gazetą Wyborczą" potwierdził, że to on jest na fotografii, ale tłumaczył, że ten gest był jedynie "żartem z polskich faszystów. - Organizowaliśmy zjazd liberalnej młodzieżówki, podczas której robiliśmy sobie żarty z polskich faszystów - podsumował w rozmowie z gazetą. 

 
Czy chcesz czytać na Plotku artykuły o politykach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.