Jolanta Fraszyńska i jej "coming out". Aktorka zmienia nazwisko

Jolanta Fraszyńska jest dość aktywna w mediach społecznościowych. I to właśnie za ich pośrednictwem pochwaliła się swoim "coming outem". Aktorka poinformowała też o zmianie nazwiska.

Jolanta Fraszyńska jest znaną i cenioną aktorką. Szerszej publiczności dała się poznać jako Monika Zybert-Jędras w "Na dobre i na złe". Grała również w "Skazanym na bluesa", "Pitbullu", "Hotelu 52", "M jak miłość". Ma na koncie niezliczone role dubbingowe, w tym: "Mulan", "Ralph Demolka", "Czerwony Kapturek – prawdziwa historia" i "Pana Magorium cudowne emporium". 

Zobacz wideo Jakie nowości szykuje jeszcze Netflix w 2024 roku? [ZWIASTUN]

Jolanta Fraszyńska o swoim "coming oucie". Aktorka zmienia nazwisko

Aktorka zaczynała karierę już jako sześciolatka, gdy występowała w zespole wokalno-tanecznym w domu kultury WSS "Społem", a w nastoletnim życiu działała w oazie i śpiewała w chórze kościelnym. Po zdaniu matury w Studium Wychowania Przedszkolnego podjęła studia we wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Wychowywała ją matka Krystyna, ojczym i starsza siostra przyrodnia Katarzyna. Biologicznego ojca poznała, kiedy była w liceum. Z kolejnego związku ojca ma dwoje rodzeństwa przyrodniego, siostrę Magdę i brata Przemysława. Po 55 latach życia postanowiła jednak dokonać "coming outu", którym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Wyjaśniła również, że zmienia nazwisko.

Mój coming out. Przez 55 lat i pół roku żyłami jako Jolanta Fraszyńska. Od dzisiaj zaczynam nową życiową przygodę z moim prawdziwym nazwiskiem Przygoda, po moim tacie Andrzeju Przygodzie. Na zdjęciu w latach swojej młodości. Życzę sobie szczęśliwej drogi. Jestem poruszona i wzruszona! Tyle i aż

- napisała pod starym zdjęciem swojego biologicznego ojca.

 

Kiedyś była jedną z najpopularniejszych aktorek. Jolanta Fraszyńska całkowicie zmieniła swoje życie

Jolanta Fraszyńska za czasów "Na dobre i na złe" była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Żyła na świeczniku i szukała szczęścia w miłości. Przez cztery lata była żoną aktora Roberta Gonery, z którym ma córkę Nastazję, a jej drugim mężem był operator Grzegorz Kuczeriszka, z którym ma córkę Anielę. Niestety, i ten związek nie przetrwał próby czasu i para w 2010 roku się rozwiodła. Trzy lata później aktorka wybrała się na warsztaty rozwoju duchowego. Właśnie tam poznała trenera Tomasza Zielińskiego, który skradł jej serce. Para postanowiła wyprowadzić się z Warszawy i żyć z dala od blasku reflektorów. A więcej zdjęć Jolanty Fraszyńskiej, a teraz już Jolanty Przygody znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

To dobry pomysł, by zmieniać nazwisko?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.