Joanna Jędrzejczyk broni Małgorzaty Rozenek. Padły ważne słowa [PLOTEK EXCLUSIVE]

Joanna Jędrzejczyk została zapytana o Małgorzatę Rozenek i zdobyła się na wyjątkowe słowa. Spostrzeżenia zawodniczki MMA mogą zaskakiwać.

Joanna Jędrzejczyk została zapytana przez Weronikę Zając, redaktorkę portalu Plotek, o ocenę Małgorzaty Rozenek. Okazuje się, że ma ona bardzo pozytywny stosunek do celebrytki. Sportsmenka wyjawiła, jak wygląda życie Rozenek od kulis i opowiedziała o nim od nieco innej strony. Miały okazję współpracować przy nowym programie gwiazdy, "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Jędrzejczyk podziwia swoją show-biznesową koleżankę przede wszystkim za determinację i poświęcenia. Z jej słów jednoznacznie wynika, że są one obecne w życiu Rozenek.

Zobacz wideo Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się na temat Małgorzaty Rozenek

Joanna Jędrzejczyk oceniła pracę Małgorzaty Rozenek. Ważne słowa

- Gosia jest tytanem pracy. Jest naprawdę ciężko pracującą osobą, która wie, co ma robić i jest też osobą, która pracuje od wielu lat w telewizji i zna formaty oraz schematy pracy. Jest osobą, która jak sobie postanowi coś osiągnąć, postawi jakiś cel, to uparcie do niego dąży - zaznaczyła na wstępie Joanna Jędrzejczyk. W dalszej części rozmowy z Weroniką Zając podkreśliła, że gdy bliżej poznała celebrytkę, przekonała się, ile Małgorzata wkłada pracy w swoje projekty.

Tego często nie widać i jesteśmy często oceniani tylko za wynikową naszej pracy, a często to są godziny spędzone w samochodach, podróże, transfery i długa praca na planie. Gosia czasami potrafi wstać o czwartej rano, żeby zrobić swój prywatny trening, bo bardzo zafascynował ją triatlon, także trenuje. Program (w którym występuje - przyp. red.) jest też programem sportowym, więc Gosia musi bardzo dużo energii fizycznej i mentalnej poświęcić na przygotowania i pracę nad programem

- powiedziała Joanna Jędrzejczyk dla Plotka.

Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się na temat krytyki. Rzuciła zupełnie inne światło na popularny temat

W dalszej części rozmowy Joanna podkreśliła, że znane osoby muszą liczyć się z tym, że będą poddawane ocenie czy nawet krytyce, jednak często nie widać, ile pracy wkładają w to, co robią. - Myślę, że osoby, które są na piedestale, zawsze będą poddawane krytyce, ale myślę, że Gosia zna swoją wartość i wie, jak ciężko pracuje, bo ja - jako sportsmenka - też byłam oceniana po wygranej albo przegranej walce. Nikt nie widział tych trzech miesięcy przygotowań do walki - zaczęła Joanna Jędrzejczyk.

- Zawsze mówię, że osoby, które finalnie się pokazują w jakimś filmie, serialu czy reklamie, to są osoby, które sobie bardzo ciężko zapracowały na to, żeby być w tym miejscu, gdzie są. Każda praca, każdy zawód mają jasną i ciemną stronę. Tą ciemną, jest ta ciężka praca i poświęcenie. Gosia jest bardzo wartościową kobietą. Chciałabym, żeby wiele osób spojrzało na nią, jako na osobę, która bardzo ciężko pracuje na to, co w życiu ma, bo naprawdę wymaga to ogromu poświęcenia i rezygnacji z przyjemności na rzecz odnoszenia sukcesów - dodała sportsmenka. Więcej zdjęć Joanny Jędrzejczyk znajduje się w galerii na górze strony.

Joanna Jędrzejczyk z partneremJoanna Jędrzejczyk z partnerem KAPiF

Czy osoby pracujące w tej samej branży powinny się wspierać?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.