Maciej Musiał wyznał prawdę o powrocie na plan "Rodzinki.pl". Aktor stawia jeden warunek

Niedawno media obiegła informacja o powrocie popularnego serialu "Rodzinka.pl". Czy w nowej odsłonie produkcji zobaczymy postać Tomka, którego grał Maciej Musiał? Aktor stawia jeden warunek.

Pierwszy odcinek "Rodzinki.pl" widzowie mogli zobaczyć na antenie TVP2 2 marca 2011 roku. Serial zyskał spore grono fanów. Przez ponad dziewięć lat doczekał się aż 16 sezonów. Produkcja opowiadała historię rodziny Boskich, która na co dzień mierzyła się z różnymi trudnościami. Niedawno w mediach gruchnęła wiadomość o powrocie serialu. Jednego z głównych bohaterów odgrywał Maciej Musiał. Czy aktor powróci na plan "Rodzinki.pl"?

Zobacz wideo Reakcja Macieja Musiała na fakt, że kibicuje mu Anna Lewandowska

Maciej Musiał wróci na plan "Rodzinki.pl"? Aktor stawia jeden warunek 

Ostatni odcinek serialu został wyemitowany 3 maja 2020 roku. Od tego czasu każdy z aktorów poszedł w swoją stronę i rozwijał karierę. Musiał z pewnością nie narzekał na brak ról, gdyż zagrał w takich produkcjach jak "Chłopi", "Fuks 2" czy "1899". Obecnie walczy o Kryształową Kulę w "Tańcu z gwiazdami". Jak aktor zapatruje się na powrót do produkcji? Grał przecież jedną z głównych ról - najstarszego syna małżeństwa Boskich, Tomka. - Coś tam słyszałem. Nie wiem, na ile rzeczywiście, to jest długa bardzo droga. Telewizja Polska też jest w specyficznym momencie teraz. Wiele rzeczy musi się wyklarować, ale na pewno jakieś rozmowy są na ten temat prowadzone. Zobaczymy - mówił w rozmowie z Plejadą.

Maciej Musiał podkreślił również, że wszyscy odgrywający role braci Boskich bardzo się zmienili. - Wszyscy już straciliśmy urok, mówię o nas - braciach. Już jesteśmy starymi po prostu chłopakami z wąsami, z brodami, więc musielibyśmy znaleźć jakiś interesujący silnik i pomysł na to. Wiem, że są na to interesujące pomysły - ocenił gwiazdor. Podkreślił także, że najistotniejsza będzie ekipa, która zabrałaby się za kontynuowanie historii. 

Zobaczymy, w którym kierunku pójdzie Patryk Yoka. Na pewno najważniejsze jest to, że jeżeli będziemy to robić, to w tym dawnym składzie, dowodzonym kreatywnie przez Patryka Yokę, który jest wybitnym twórcą. Stworzył takie dzieła jak "Niania", "Świat według Kiepskich", "Hela w opałach", "Rodzinka.pl". Jak ktoś powtarza ten sukces wiele razy, to świadczy o tym, że jest naprawdę wyjątkowy. Jeżeli to się będzie wydarzało, to tylko z nim na pokładzie. Ciekawe to będzie. Sam nie wiem

- stwierdził 29-letni aktor. 

"Rodzinka.pl" ma powrócić na ekrany. Znamy już datę premiery nowych odcinków 

Producentka Dorota Kośmicka-Gacke od dłuższego czasu walczyła, by powstała kolejna odsłona historii rodziny Boskich. Jak poinformował portal Świat Gwiazd, "Rodzinka.pl" doczeka się kontynuacji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowe odcinki zobaczymy w Telewizji Polskiej już w 2025 roku. -  Zdjęcia mają ruszyć w styczniu. Obecnie trwają prace nad scenariuszem. Kontaktowano się już z gwiazdami, które ten serial tworzyły i większość z nich wyraziła chęć powrotu na plan. Na pewno oferty otrzymali już Tomasz Karolak, Julia Wieniawa i Małgorzata Kożuchowska. Wszystko wskazuje na to, że po latach znów wcielą się w tak bardzo lubiane postaci - wyznał informator Świata Gwiazd. 

'Rodzinka.pl' wraca na ekrany telewizorów! Wiemy, kiedy pojawią się nowe odcinki'Rodzinka.pl' wraca na ekrany telewizorów! Wiemy, kiedy pojawią się nowe odcinki fot. KAPIF.pl

Kto był twoją ulubioną postacią w "Rodzince.pl"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.