17-letnia córka Tomasza Kota zachwyca. Blanka idzie w ślady ojca

17-letnia córka Tomasza Kota postanowiła iść w ślady znanego ojca. Blanka Kot ma już na koncie pierwsze aktorskie doświadczenia.

Nie wiele wiemy o prywatnym życiu Tomasza Kota. Popularny aktor niechętnie mówi w wywiadach o swojej rodzinie. Wiadomo, że w 2006 roku ożenił się z Agnieszką Olczyk, z którą ma córkę Blankę i syna Leona. Teraz okazuje się, że 17-letnia dziś Blanka poszła w ślady ojca. Także próbuje swoich sił w aktorstwie.

Zobacz wideo Taksówkarz zirytował Annę Seniuk. Trzasnęła drzwiami

Córka Tomasza Kota ma już na koncie pierwsze aktorskie doświadczenia. "Gra świetnie"

Rodzice Blanki Kot mają spore związki z polską kinematografią. Tomasz Kot zapadł w pamięć widzom dzięki swoim kreacjom w takich filmach jak "Skazany na bluesa", "Bogowie" i "Zimna wojna", a ostatnio w nowej wersji "Akademii pana Kleksa". Z kolei żona aktora jest uznaną operatorką filmową i reżyserką. Nic dziwnego, że 17-letnia Blanka Kot swoją przyszłość wiąże także z kinem. Ma już zresztą pierwsze doświadczenia na koncie. W 2022 roku zagrała w głośnej produkcji Netfliksa "Wielka woda". W serialu o powodzi jedną z głównych ról zagrała Agnieszka Żulewska, która później wypowiedziała się na temat koleżanki z planu. - Jest osobą bardzo dojrzałą, ale też dziecinną w takim najpiękniejszym sensie tego słowa. Taką czystą. Jest w tej dziecinności coś bardzo ładnego, coś, co tam drży - widać, że to jest jeszcze dziecko - powiedziała Agnieszka Żulewska o Blance Kot. Na temat uzdolnionej córki Tomasza Kota wypowiedział się także Tomasz Schuchardt. - Mam wrażenie, że coś niesamowitego było w spotkaniu z nią. To było absolutnie spotkanie aktorskie, bo gra świetnie. Natomiast nie wiedziałem, skąd ona do końca to wie, że tak to gra - powiedział Schuchardt w rozmowie z Gazeta.pl.

Córka Tomasza Kota zagrała w 'Wielkiej wodzie'Córka Tomasza Kota zagrała w 'Wielkiej wodzie' Córka Tomasza Kota zagrała w 'Wielkiej wodzie'. Fot. Piotr Zajac/REPORTER/EN

Dzieci Tomasza Kota nie oglądają filmów ojca?

Okazuje się też, że dzieci Tomasza Kota wcale nie są na bieżąco z jego filmografią. Aktor wypowiedział się na ten temat w trakcie wywiadu z "Twoim Stylem". "Ja nawet nie mam ambicji, żeby najbliżsi oglądali moje filmy. Często się zdarza, że pół roku po premierze córka mówi: Tato, ja wciąż nie widziałam twojego filmu! - Spokojnie, jak będziesz miała wolną chwilę, obejrzysz - odpowiadam. Drażni mnie obrazek typu - aktor i jego rodzina jako zespół supportujący. Całą tę "karierę" robię trochę przy okazji" - wyznał Tomasz Kot. 

Najlepsza rola Tomasza Kota to...
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.