Ile jest warta willa Skalskiego z serialu "Niania"? Trzymajcie portfele. Cena zwali was z nóg

"Niania" to serial, który stał się absolutnym hitem. Wszyscy doskonale pamiętamy, jak wyglądała luksusowa willa Skalskiego. Ile faktycznie jest warty dom? Nie uwierzycie.

Pierwszy odcinek "Niani" został wyemitowany w Polsce 10 września 2005 roku. Serial powstał na licencji amerykańskiego hitu lat 90. XX wieku "The Nanny". Jak podkreślił główny producent oryginału, polska "Niania" jest najbardziej zbliżona do pierwotnej wersji. Losy Franciszki Maj śledziły miliony. Pamiętacie willę Maksymiliana Skalskiego? Tak wygląda teraz. Ile jest warta? 

Zobacz wideo Czy w Polsce opłaca się wziąć kredyt na 30 lat? Czy można go nadpłacać?

Dom Maksymiliana Skalskiego stoi do dziś. Jego wartość zwala z nóg 

Większość fabuły serialu kręci się wokół rezydencji producenta filmowego Maksymiliana Skalskiego, który zatrudnia główną bohaterkę jako opiekunkę do dzieci. Franciszka Maj szybko zaprzyjaźnia się z Małgosią, Adasiem i Zuzią, a także kamerdynerem, Konradem. Frania ciągle poszukuje miłości, bojąc się, że zostanie starą panną. Perypetie całej rodziny mogliśmy śledzić przez dziewięć sezonów. Choć przenosiliśmy się w różne lokalizacje, to dom Skalskiego był miejscem, które pozostało z widzami do końca serialu. Jak ujawniła jedna z użytkowniczek TikToka, budynek znajduje się w Warszawie na Starym Mokotowie, a dokładnie przy ulicy Lenartowicza. Ile byśmy musieli zapłacić, by w niej zamieszkać? Okazuje się, że szacowana wartość willi to od ośmiu do dziesięciu milionów złotych. Pan Skalski musiał być niezwykle zamożnym producentem, by móc mieszkać w takiej posiadłości. 

Co się dzieje z obsadą "Niani"? Niektórzy odeszli z blasku fleszy 

Aktorzy, odgrywający główne role w serialu, do dziś są aktywni zawodowo. Tomasz Kot niedawno zagrał tytułową rolę w "Akademii pana Kleksa", a także bierze udział w projektach międzynarodowych, pozostając jednym z najpopularniejszych aktorów w kraju. Agnieszka Dygant zagrała główną rolę w "Prawie Agaty", a także wystąpiła we wszystkich częściach "Listów do M". Możemy ją oglądać w reklamach jednej z największych sieci komórkowych. Adam Ferency również nie rezygnuje z kariery. Niedawno zagrał w głośnej produkcji "Sami Swoi. Początek". Tamara Arciuch wystąpiła w "Ojcu Mateuszu", a także w "Tajemnicy zawodowej". Na ekranach od dawna nie widzieliśmy Iwony Wszołkówny, która postanowiła wycofać się z show-biznesu. Podobnie jak w przypadku aktorów, którzy odgrywali role dzieci. Po więcej zdjęć związanych z tematem zapraszamy do galerii na górze strony. 

Serial 'Niania'Serial 'Niania' instagram.com/@agnieszka_dygant_official

Oglądaliście "Nianię"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.