Ida Nowakowska powróci do TVP! To już pewne "Zobaczymy się w..."

Jakiś czas temu Ida Nowakowska ogłosiła swoje rozstanie z Telewizją Polską. Zawiedzeni fani mogą odetchnąć z ulgą. Prezenterka ma dla nich dobre wieści.

Ida Nowakowska cieszyła się ogromną popularnością w Telewizji Polskiej. Prezenterka prowadziła nie tylko najbardziej lubiane formaty, ale również największe wydarzenia muzyczne. Choć z TVP oficjalnie się pożegnała, to jak sama zaznaczyła, żadnego wypowiedzenia nie dostała. - Nie mogłam dostać wypowiedzenia, ponieważ nigdy nie miałam stałej umowy z TVP, to reżyserzy i producenci proponują mi projekty, a ja wybieram te, które są według mnie najciekawsze (...). - tłumaczyła w rozmowie z Wirtualnymi Mediami. Teraz Nowakowska oficjalnie potwierdziła, że niebawem znów pojawi się w telewizji. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska o szkoleniu wojskowym. Jakie wnioski wyciągnęła?

Ida Nowakowska rozwiała wszelkie wątpliwości. Fani zobaczą ją w znanym programie 

Prezenterka mimo zwolnienia wciąż pojawia się w telewizji. Wszystko za sprawą programu "The Voice Kids", do którego odcinki zostały nagrane dużo wcześniej. Niedługo zbliża się etap występów na żywo, a  Nowakowska już teraz potwierdziła, że się w nich pojawi. - Tak, oczywiście. Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania. 27 kwietnia na żywo zobaczymy się w "The Voice Kids". Zapraszam z całego serca. Nie dość, że mamy wspaniałych uczestników, utalentowane dzieci, które ciężko pracują na to, żeby pokazać całej Polsce swój talent, to też wspierających rodziców - zachęcała w rozmowie z Plejadą. 

Ida Nowakowska na planie 'The Voice'Ida Nowakowska na planie 'The Voice' Ida Nowakowska powróci do TVP! To już pewne 'Zobaczymy się w...' . Fot. KAPiF.pl

Ida Nowakowska była faworyzowana przez Jacka Kurskiego?

Podczas jednego z wywiadów dla "Wprost" prezenterka została zapytana o to, czy czuła się "pupilką Kurskiego"? - (...) To stwierdzenie w podtekście podważa mój profesjonalizm i jest złośliwe w stosunku do obu stron, zarówno do mnie jak i państwa Kurskich. (...) Z panem Jackiem Kurskim przez cztery lata rozmawiałam trzy razy. A czy byłam pupilką państwa Kurskich? Nie wiem, myślę, że warto zapytać o to bezpośrednio ich, ale myślę, że im przede wszystkim zależało na tym, aby programy (...) były robione z rozmachem, nowocześnie i na światowym poziomie - tłumaczyła. A wy jak zapatrujecie się na powrót Idy Nowakowskiej? ZOBACZ TEŻ: Ida Nowakowska spędziła noc z synem na klatce schodowej. Próbowała pomóc mężowi, ale była bezradna

 
Cieszycie się, że Ida Nowakowska pojawi się w "The Voice Kids"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.