Magda Narożna opowiada o problemach zdrowotnych ze łzami w oczach. "Masakra"

Magda Narożna niedawno miała spore problemy ze zdrowiem. Zespół Piękni i Młodzi musiał odwołać występy ze względu na jej stan. Po czasie pojawił się kolejny problem.

Magdalena Narożna to jedna z największych gwiazd polskiego disco polo. Od lat koncertuje z zespołem Piękni i Młodzi. Niedawno miała spore problemy zdrowotne, które pokrzyżowały jej plany. Gwiazda powoli wraca do formy, ale pojawiły się nieprzewidziane okoliczności. I to właśnie utrudnia jej codzienne funkcjonowanie. Opowiedziała o wszystkim na InstaStories ze łzami w oczach.

Zobacz wideo Leszek Klimas o najmłodszej podopiecznej i jej problemach zdrowotnych

Magda Narożna wyżaliła się fanom. Mówiła ze łzami w oczach 

20 marca celebrytka przeszła poważną operację, ale nie miała zamiaru się poddać i powoli wracała do formy sprzed zabiegu. - Strasznie mnie boli po cięciu, ale może dzisiaj będzie już lepiej. Ptaszki od rana ćwierkają, to jest dobry znak, że ten dzień będzie dużo lepszy. Przeżyłam pierwszą noc, będzie tylko lepiej - mówiła po wszystkim. Zaapelowała również do obserwatorów, by zadbali o swoje zdrowie. Po czasie rekonwalescencji, Narożna powróciła na Instagrama i często relacjonowała nowości fanom. Okazało się jednak, że to nie koniec perturbacji zdrowotnych. Tym razem gwiazda pokazała się cała podczas spaceru. Była cała opuchnięta, a w jej oczach pojawiły się łzy. 

Jakaś alergia mnie dopadła, już dzisiaj uderzyłam tabletkami i kroplami, bo rano się obudziłam i po prostu miałam takie podpuchnięte oczy, w ogóle nie mogę spać w nocy… Mam jakieś plamy, oczy spuchnięte rano, łzawią mi cały czas... Tak, że masakra, mam nadzieję, że spacery mi nie zaszkodzą jeszcze bardziej

- wyznała. To z pewnością będzie dla niej trudny czas, gdyż nadchodzi wiosna, a tym samym w powietrzu pojawiają się pierwsze alergeny. Narożna będzie musiała o siebie szczególnie zadbać, choć patrząc na jej ostatnie relacje, gwiazda czuje się doskonale. 

Niedawno Narożna przeszła metamorfozę. Teraz propaguje zdrowy styl życia

Na co dzień gwiazda disco polo zachęca swoich fanów, by dbali o aktywność fizyczną. Sama niedawno zrzuciła kilogramy i starała się, by codziennie znaleźć moment na ćwiczenia. Zapewniła, że najważniejsze są sen i regularność. Radziła również, by z diety wyeliminować przetworzoną żywność i zastąpić ją czymś zdrowszym. Dodała zdjęcia porównujące jej sylwetkę, motywując do działania. "Na dobry początek tygodnia "Motywacja" pół roku przepracowania samej siebie. Zdrowe podejście do życia. Niekoniecznie tylko i wyłącznie wyrzeczenia" - napisała na Instagramie. Po więcej zdjęć gwiazdy zapraszamy do galerii na górze strony

 
Znacie piosenki Pięknych i Młodych?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.