Julia von Stein przekazała ważne wieści. Zalała się łzami. "Walczyłam"

Julia von Stein stale pozostaje w kontakcie ze swoimi obserwatorami. Ostatnio zamieściła w sieci emocjonujące wideo, na którym płakała. Co się stało?

Julia von Stein zyskała popularność dzięki udziałowi w znanych programach telewizyjnych na antenie TTV. Widzowie mogli oglądać ją w "Damach i wieśniaczkach" oraz "Królowych Życia". Później dołączyła także do formatu "Diabelnie Boskie". Ostatnio w tym programie Julia von Stein przeżywała trudne chwile. Organizowała pogrzeb pani Gosi, którą poznała na planie programu "Damy i wieśniaczki". Celebrytka nie kryła poruszenia i łez. Teraz ponownie pokazała swoje emocje. Dodała filmik. Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Julia von Stein pokazała swój apartament w Warszawie. Luksusowo?

Julia von Stein cała w emocjach przemówiła do obserwatorów. "Dopiero dzisiaj zaczęło do mnie docierać"

Julia von Stein opublikowała InstaStories, na którym płakała. Poinformowała, że wybiera się do Wrocławia. "Nikt we mnie nie wierzył… Walczyłam sama" - podpisała wideo uczestniczka "Diabelnie Boskich". Dlaczego nie mogła powstrzymać emocji? Jak się okazuje, kilka dni przed nagraniem filmiku celebrytka otrzymała wiadomość, na którą "czekała całe życie". Nie zdradziła jednak, czego się dowiedziała, ale bardzo to przeżywała. Jej łzy z pewnością nie były spowodowane smutkiem. "Dopiero dzisiaj zaczęło do mnie docierać to, co usłyszałam w środę przez telefon. To 'coś', nad czym pracowałam i o co walczyłam przez ostatnie półtora roku. Sama. Zresztą tak, jak o wszystko przez całe życie. I co? I osiągnęłam to" - pisała na InstaStories. - Całe życie byłam gnojona. Całe życie słyszałam, że jestem nikim i nic nie osiągnę. I jakoś się nie poddałam. Nie wiem, skąd wziąłem tyle siły - mówiła wyraźnie poruszona. Dodała, że niedługo wyjawi więcej szczegółów. Jak myślicie, o co może chodzić? 

Julia von SteinJulia von Stein Julia von Stein przekazała ważne wieści i zalała się łzami. 'Walczyłam' / Fot. @julia_von_stein / Instagram

Julia von Stein narzekała na mężczyzn. "Mam już dość"

To nie był pierwszy raz, gdy Julia von Stein pokazała swoje emocje na InstaStories. Jakiś czas temu rozwścieczona opowiedziała pewną historię. - Facet, z którym się spotykam, parę dni się nie odzywał, nagle stwierdził, że on do mnie dziś przyjedzie. Wyszłam, cały czas patrzę, czy on się nie odzywa, czy coś się nie stało, dzwonię do niego, jak się czuje. Wracam, całe spotkanie z dziewczynami jak na szpilkach, bo facet czeka. Weszłam do domu, a on się nie odezwał ani słowem. W ciszy godzinnej posiedzieliśmy, on wstał i mówi, że wychodzi, bo musi się wyspać (...) Mam już dość, dla mnie relacja z mężczyzną to miała być stabilizacja, a mam sinusoidę emocjonalną - wyznała. ZOBACZ TEŻ: Julia von Stein bez doczepów. Oto jej prawdziwe włosy

 
Co sądzisz o publicznym pokazywaniu emocji przez Julię von Stein?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.