Doda zdradziła tajemnicę swojego pierścionka. Wszystko jest już jasne

Za nami odcinek podcastu Dody na antenie RMF FM. Piosenkarka opowiedziała w nim o pierścionku, który od dawna wzbudzał zainteresowanie fanów. Czy to błyskotka od jej ukochanego? Wszystko zdradziła.

Doda to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Ostatnio znalazła się na drugim miejscu w rankingu "TOP 100 osoby publiczne 2023", stworzonym przez See Bloggers. Z tej okazji postanowiła przemówić do obserwatorów na InstaStories i ostrzec ich przed modą na szybkie odchudzanie. Poza mediami społecznościowymi piosenkarka udziela się także na antenie radia RMF FM, gdzie prowadzi autorski podcast o nazwie "Dodaphone". W ostatnim odcinku postanowiła wyjawić historię swojego pierścionka, który wzbudzał ciekawość fanów. 

Zobacz wideo Malwina Wędzikowska opowiedziała o pracy z Dodą. Jednej rzeczy nie przewidziała

Doda o pierścionku. Dostała go od babci. "Mam dosyć mocną obstawę, mocną ochronę"

W ostatnim odcinku podcastu Doda opowiadała o zjawiskach paranormalnych. Wspomniała swoją zmarłą babcię. Wyznała, że czasami jej się śni. Doda opowiedziała o tym, że trzyma na szafce nocnej chusteczkę, którą jej babcia nosiła w rękawie. To niejedyny przedmiot, jaki od niej otrzymała. Jak się okazuje, tajemniczy pierścionek na palcu Dody także należał do jej babci. Tym samym rozwiała wszelkie wątpliwości. - Mam pierścionek i noszę go na jednym palcu razem z pierścionkiem od mojej mamy, który dostałam w wieku 11 lat. Mam mocną ochronę - wyjawiła. Opowiedziała także nieco więcej o pierścionku od mamy. Widnieje na nim grawer "W" od imienia Wanda. - Ale ja go sobie noszę tak, że mam "M", czyli jest "mama". Mama Wanda - skwitowała w podcaście. Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony.

 

Doda o pierwszym spotkaniu z Dariuszem Pachutem. "Gdzie te motyle masz?"

Jakiś czas temu Doda wyjawiła w podcaście na antenie RMF FM, jak wyglądało jej pierwsze spotkanie z Dariuszem Pachutem. Postanowiła zagadać do niego w nietypowy sposób. - Jak widzę umięśnionego - znaczy widziałam, bo teraz już się tak nie rozglądam, prawda? Widziałam umięśnionego mężczyznę, to nie mówię bardziej tekstami kobiecymi, tylko jak mój ojciec, facet, bo się wychowałam razem z nim na siłowni, wśród kulturystów, facetów, którzy podnosili ciężary. Sama też bardzo lubię sport, więc mówię tą terminologią bardziej kulturystyczną. Mówię: No i gdzie te motyle masz? Z Instagrama? Bo motyle to są te najszersze mięśnie pleców, prawda? - wspominała z uśmiechem w podcaście. ZOBACZ TEŻ: Dariusz Pachut świętuje 39. urodziny. Ukochany Dody otrzymał tort... ze swoją podobizną

Pierścionki DodyPierścionki Dody Fot. KAPiF.pl

Co sądzisz o Dodzie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.