Tomasz Szczepanik ma willę na Teneryfie. "To piękny apartament, 130 metrów". Największy atut? Taras

Tomasz Szczepanik jakiś czas temu kupił nowy apartament na Teneryfie. Wnętrza, a także okolice domu, zachwycają. Zwłaszcza żona muzyka nie ukrywa, że jest bardzo zadowolona z nieruchomości.

Tomasz Szczepanik to jeden z braci tworzących zespół Pectus. Muzycy nie ukrywają, że pochodzą z kochającej się rodziny, ale niezbyt majętnej. "W naszym domu była bieda i panowały spartańskie warunki. Nie było kranu z wodą, wychodek mieliśmy 50 metrów od domu, kąpaliśmy się w miednicy. Mama nigdy nie miała okazji, by wylecieć za granicę na wakacje z tatą. Wszystkie oszczędności lądowały w domu" - opowiadał kiedyś lider zespołu w jednym z wywiadów. Dziś bracia, a także ich bliscy, nie mogą narzekać na finanse. Tomasz Szczepanik przy tym wie, w co inwestować. 

Zobacz wideo Rodzina Golców kocha polskie góry. Tam jest ich dom

Tomasz Szczepanik ma dom na Teneryfie. Zobaczcie, jak wygląda

Pierwszą nieruchomość na hiszpańskiej wyspie Tomasz i Monika Szczepanikowie kupili kilka lat temu, ale niedawno zdecydowali się zamienić ją na większy obiekt. Jak na razie małżonkowie jedynie tam pomieszkują, ale nie wykluczają w przyszłości przeprowadzki na stałe. Zdjęcia Szczepaników znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Wystarczają im wypady od czasu do czasu, zwłaszcza zimą. Kiedy nie ma ich na Teneryfie, willę wynajmują, dzięki czemu od kilku miesięcy mają dodatkowe źródło zarobku. W rozmowie z "Faktem" menadżerka lidera zespołu, a prywatnie jego żona, opowiedziała nieco o posiadłości. "To piękny apartament, ma 130 metrów, jest kuchnia, salon, dwie sypialnie, łazienki, a jego atutem jest ogromny taras, który zawsze mi się marzył. Ma 60 metrów i jest na nim prywatny basen i grill" - opisała szczegóły.

To, jak wygląda nieruchomość, możemy zobaczyć na jej profilu na Instagramie. Nie da się ukryć, że robi wrażenie! Jest naprawdę pięknie, bardzo elegancko i wykorzystano stonowaną kolorystykę, a nad takim basenem aż chciałoby się wypocząć. Trudno jest nie zrobić posiadłości reklamy, biorąc po uwagę także lokalizację. Jak dowiadujemy się z opisu, do plaży jest zaledwie kilometr. 

Koroniewska, Szelągowska i inni. Kto jeszcze ma dom za granicą?

W ostatnim czasie coraz więcej naszych gwiazd decyduje się na zakup posiadłości za granicą. Dlaczego? Pomijając pogodę itp., w grę wchodzą ceny - wiele ze znanych osób podkreśla, że po prostu w Polsce nie byłoby ich stać na wymarzoną nieruchomość. W Hiszpanii pomieszkują m.in. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, a także od kilku miesięcy Dorota Szelągowska. Za to Grecję wybrali Robert Gawliński i Ewa Chodakowska. Za to dom w Szwecji, dokładniej w Sztokholmie, ma Małgorzata Pieczyńska.

 
Wskoczyłabyś/wskoczyłbyś teraz do takiego basenu?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.