Ewa Chodakowska kupiła w Grecji willę z basenem. "Ugięły nam się kolana". Nam też

Ewa Chodakowska kupiła nowy dom w Grecji. "Miesiąc temu, kiedy przyjechaliśmy, by zobaczyć tę nieruchomość, ugięły nam się kolana" - napisała.

Ewa Chodakowska we wrześniu zeszłego roku pochwaliła się dużą inwestycją. Trenerka wraz z mężem kupiła wtedy hotel w Grecji. Gwiazda musi być szczerze zakochana w kraju, w którym urodził się jej ukochany, bo właśnie odebrali klucze do kolejnej zlokalizowanej tam nieruchomości. W mediach  społecznościowych trenerka podzieliła się nagraniem, w którym zaprezentowała fanom, jak wygląda jej nowy dom.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska o Małgorzacie Rozenek: Pociła tyłek na moim parkiecie

Sebastian Fabijański, RafalalaRafalala zdradza, jak "kazała" Fabijańskiemu do siebie mówić. Uderzyła w Maffashion

Ewa Chodakowska pochwaliła się nową willą w Grecji

Do udostępnionego na Instagramie materiału wideo Ewa Chodakowska dołączyła opis, w którym nie ukrywała radości z zakupu nowego domu.

Nasz nowy grecki dom. Miesiąc temu, kiedy przyjechaliśmy, by zobaczyć tę nieruchomość, ugięły nam się kolana. Dziś odebraliśmy klucze.

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska instagram.com/ chodakowskaewa

Na nagraniu widać piękną willę z dużym basenem. Wrażenie robi też taras z długim stołem, przy którym zasiąść będzie mogło wiele gości.

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska instagram.com/ chodakowskaewa

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska instagram.com/ chodakowskaewa

Ewa Chodakowska zdradziła też, gdzie mniej więcej znajduje się luksusowa posiadłość.

Zupełnie serio. Wymarzyłam sobie tę miejscówkę. Znajduje się ona na drodze do Sounio, którą przemierzam regularnie, mieszkając na Vouliagmeni w Atenach. Sama trasa jest tak malownicza, że za każdym razem wracam z niej naładowana błogostanem.

Gwiazda opowiedziała też o malowniczym otoczeniu willi.

Osiedle domów położone między dwoma skalistymi wzgórzami z widokiem na morze z dziką plażą. (...) Alejki między domami wysadzone ścianami kwiatów, rozśpiewane cykady, wszechobecny spokój.

Teraz czekamy na zdjęcia wnętrz nowego domu Ewy Chodakowskiej. 

Książę Harry i Victoria BeckhamMeghan Markle i książę Harry oskarżyli Victorię Beckham o zdradę

Więcej o: