Borkowska grała w "Na dobre i na złe", a potem zniknęła z show-biznesu. Teraz realizuje się w innej branży

Karolina Borkowska lata temu zniknęła z ekranów. Dziś gwiazda "Na dobre i na złe" realizuje się w zupełnie innej branży. Ma na swoim koncie spore sukcesy.

Karolina Borkowska to córka Jacka Borkowskiego. Na ekranie zadebiutowała już jako mała dziewczynka. Największą popularność przyniosła jej jednak rola Agnieszki Walickiej w serialu "Na dobre i na złe", w którym występowała w latach 1999-2005. Kiedy aktorka odeszła z produkcji, jeszcze przez jakiś czas występowała na scenie. Od lat skupia się jednak na karierze w innej branży.

Zobacz wideo Polskie seriale kryminalne. "Rojst postawił poprzeczkę bardzo wysoko"

Karolina Borkowska była gwiazdą "Na dobre i na złe". Dziś odnosi sukcesy w innej branży

Karolina Borkowska początkowo poszła w ślady znanego ojca i rozpoczęła sceniczną karierę już jako dziewięcioletka. Pojawiała się wówczas w spektaklach Teatru Telewizji. Później aktorka został gospodynią programu Polskie ABC w TVP Polonia. Przełomowym momentem w jej karierze okazała się rola Agnieszki Walickiej w "Na dobre i na złe". Borkowska występowała w serialu przez sześć lat. W 2005 roku postanowiła jednak odejść. Do 2012 roku występowała jeszcze na scenie w Teatrze Żydowskim, później natomiast całkowicie zrezygnowała z aktorstwa. Serialowa Agnieszka studiowała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Po zakończeniu edukacji zajęła się marketingiem i Public relations. Założyła agencję Public Dialog, zaczęła prowadzić też zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Collegium Civitas. W 2016 roku została z kolei wiceprezeską Związku Firm Public Relations na kadencję 2016-2018. Aktorka należy też do grona ekspertów Sieci Mentorów PFR, jest również członkinią zarządu Stowarzyszenia Agencji Public Relations.

Karolina BorkowskaKarolina Borkowska KAPiF

Karolina Borkowska gorzko wspomina pracę na planie "Na dobre i na złe". "Obciążenie psychiczne"

Pomimo iż serial "Na dobre i na złe" przyniósł Karolinie Borkowskiej sporą popularność, aktorka nie wspomina najlepiej przygody z produkcją. - Pojawiały się różne komentarze, również ze strony niektórych nauczycieli. Popularność, praca to nie tylko obciążenie fizyczne, bo na planie spędzałam często po kilkanaście godzin dziennie, ale przede wszystkim psychiczne, szczególnie gdy jest się w okresie dojrzewania. A moja bohaterka dodatkowo budziła skrajne emocje. Postać Agnieszki nie zawsze była lubiana - mówiła w rozmowie z Onetem.

Karolina Borkowska i Jacek BorkowskiKarolina Borkowska i Jacek Borkowski KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.