Derpienski nie ściemniała. Pozwała markę na 50 mln złotych. "Tego jeszcze w Polsce nie było"

Caroline Derpienski opublikowała na Instagramie zdjęcie pozwu przeciwko firmie, który opiewa na 50 milionów złotych. To jednak nie wszystko. W sprawie jest jeszcze drugi pozwany, którego danych celebrytka na razie nie ujawniła.

Niedawno znowu było głośno o Caroline Derpienski. Wszystko za sprawą filmu opublikowanego przez Krzysztofa StanowskiegoCelebrytka oskarżyła założyciela Kanału Zero o powiązania z bułgarską mafią i stwierdziła, że boi się o swoje życie. Ostatnio modelka postanowiła jednak odpuścić prezenterowi i wrócić do innego konfliktu. Kilka miesięcy temu Derpienski zapowiedziała, że pozwie jedną z firm. Caroline poczuła się urażona parodią Katarzyny Nosowskiej, która reklamowała w ten sposób mleko roślinne. Okazuje się, że celebrytka dotrzymała słowa.

Zobacz wideo Caroline Derpienski MIAŻDŻY Joannę Krupę. "Ja mam popularność od razu"

Caroline Derpienski pozwała firmę na 50 mln złotych. "Caroline nigdy nie rzuca słów na wiatr"

W lipcu 2023 roku Katarzyna Nosowska opublikowała na swoim instagramowym profilu nagranie, na którym sparodiowała Caroline Derpienski. Była to forma reklamy mleka roślinnego. Celebrytka poczuła się wyjątkowo urażona humorystycznym nagraniem i zapowiedziała, że pozwie koncern za naruszenie dóbr osobistych. Teraz spełniła swoje groźby.

I just did it! ( ang. właśnie to zrobiłam). Tego jeszcze w Polsce nie było. Precedensowa sprawa o ochronę dóbr osobistych już w sądzie. Dolarsowe pozdrowienia dla tych, którzy nie wierzyli, że to zrobię

- napisała na Instagramie. "Caroline nigdy nie rzuca słów na wiatr. Potrzebowaliśmy trochę czasu, ale na wszystko jest właściwy moment. I ten moment nadszedł! Enjoy!" - dodała w komentarzu. W sprawie jest też drugi pozwany, którego danych celebrytka na razie nie ujawniła. Zachęciła jednak fanów do zgadywania. "Jak obstawiacie… kto jest drugim pozwanym w sprawie?" - napisała.

 

Fani trzymają kciuki za Caroline Derpienski. "Na pewno wygrasz tę sprawę"

Choć w komentarzach nie zabrakło sceptycznych głosów, wierni fani celebrytki trzymają kciuki za powodzenie sprawy. "Nikt nie ma prawa cię poniżać i obrażać. Jazda z nimi!", "Brawo Caroline! Na pewno wygrasz tę sprawę", "Bardzo dobrze. Niech zamilkną następcy. Banda zazdrośników", "I bardzo dobrze, ktoś musi utrzeć nosa tej drugiej osobie" - wspierali Derpienski internauci.

Caroline DerpienskiCaroline Derpienski KAPIF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.