Małgorzata Rozenek brała ślub trzy razy. Pierwszego męża poznała na studiach. Nie był to Jacek

Małgorzata Rozenek ma na koncie trzy małżeństwa. Pierwszy raz stanęła na ślubnym kobiercu jeszcze podczas studiów. Co wiadomo o ówczesnym wybranku celebrytki?

Małgorzata Rozenek jest dziś jedną z pierwszoligowych polskich celebrytek. Dosyć późno rozpoczęła jednak karierę w show-biznesie. W przeszłości prezenterka planowała zostać prawniczką. Gwiazda jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. To właśnie podczas studiów poznała swojego pierwszego męża. Kim jest eksmałżonek celebrytki?

Zobacz wideo Czy Małgorzata Rozenek przyjęłaby propozycje z TVP? "TVN to najlepsza stacja"

Małgorzata Rozenek trzy razy stawała na ślubnym kobiercu. Pierwszego męża poznała na studiach

Małgorzata Rozenek wychodziła za mąż trzy razy. Pierwszy ślub wzięła jeszcze na studiach. Jej wybrankiem został prawnik Łukasz Bukaczewski. Celebrytka miała wówczas nieco ponad dwadzieścia lat. Niestety, małżeństwo nie przetrwało próby czasu. W rozmowie z magazynem "Pani" prezenterka stwierdziła jednak, że było "krótkie i miłe". W 2003 roku gwiazda była już żoną Jacka Rozenka. Para doczekała się dwóch synów, Stanisława i Tadeusza. Małżonkowie rozwiedli się w 2013 roku, jednak nadal zachowują przyjazne relacje i wspólnie wychowują dzieci.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek RozenekMałgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek KAPiF

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Nazywają siebie "polskimi Beckhamami"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pobrali się w 2016 roku. Wówczas prezenterka była już pierwszoligową celebrytką. Udało jej się wciągnąć do show-biznesu także męża. Para wystąpiła razem w programie "Azja Ekspress". W jednym z odcinków gwiazda określiła siebie i męża mianem "polskich Beckhamów". Później natomiast małżeństwo dostało autorski program "Iron Majdan". W 2020 roku na świat przyszedł syn pary, Henryk, który jest oczkiem w głowie rodziców.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.