Tajemnica życia Agnieszki Chylińskiej wyszła na jaw. To on był jej pierwszym mężem

Agnieszka Chylińska dziś jest spełnioną żoną i matką. Niedawno na jaw wyszło, że przed obecnym mężem, już wcześniej stanęła na ślubnym kobiercu. Jest komentarz!

Agnieszka Chylińska jest super gwiazdą. Nie ma się co dziwić, przez lata budowała swoją pozycję. Takie hity jak "Kiedy powiem sobie dość", "Mam zły dzień", "Winna" czy "Nie mogę cię zapomnieć" nuciła cała Polska. Pochodząca z Gdańska wokalistka w 1994 roku, będąc w drugiej klasie liceum, porzuciła naukę, by poświęcić się muzyce. 

Zobacz wideo Chylińska o chorych dzieciach w 2020 roku

Agnieszka Chylińska przed obecnym mężem miała innego męża. Oto komentarz

Artystka zawsze prowadziła rockandrollowy styl życia i zanim na dobre się ustatkowała (i mowa tu nie tylko o rodzinie i dzieciach, a również o sprawach zawodowych - po latach szalone, długie trasy koncertowe zamieniła na bycie jurorką w "Mam talent") swoje przeżyła. Gwiazda nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, dlatego fani cieszą się z każdej ciekawostki, którą Chylińska z nimi dzieli. Jakiś czas temu, na jednym z koncertów przyznała na przykład, że ma wspaniałą teściową, która zajmuje się jej dziećmi, gdy wokalistka jest na scenie, a maluchy się pochorowały. Tym bardziej zaskoczył ich fakt, gdy wyszło na jaw, że była już kiedyś mężatką. Jej pierwszym mężem był Krzysztof Krysiak, menedżer działu marketingu wytwórni Sony Music, z którym poznała się w 1996 roku i którego poślubiła 20 kwietnia 2002  roku w Pałacu Opatów w Gdańsku-Oliwie, jednak ta miłość nie przetrwała próby czasu. Para rozwiodła się po 16 miesiącach małżeństwa. Jakiś czas temu przyznała w jednym z wywiadów, że poznała go w niełatwym dla siebie czasie.

Nie chcąc być zraniona, sama musiałam ranić. Przed samą sobą pozowałam na osobę silną. Mówiłam facetowi rano: "To teraz spadaj". Obawiałam się, że zostanę dotknięta, więc musiałam się opancerzyć. Tak się bałam tej miłości, że wmówiłam sobie, iż nie istnieje

- przekazała "Vivie".

Kris Krysiak nie żywi urazy do Agnieszki Chylińskiej. Ciepło się o niej wypowiada

Marketingowiec jednak nie żywi urazy do Agnieszki Chylińskiej. Jak podaje jastrzabpost.pl, zdobył się nawet na krótki komentarz odnośnie piosenkarki. A więcej zdjęć Agnieszki Chylińskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Mieliśmy z Agnieszką wielu wspólnych znajomych, obracaliśmy się w tym samym środowisku. Życie codzienne i praca się przenikały, jednak dbaliśmy o to, by mieć prywatność i czas dla siebie

- powiedział.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.