Mama gwiazdy TVN przeszła na islam. Musiała wyjść za mąż na trzeciej randce. "Żebyśmy mogli żyć jak dorośli"

W "Dzień dobry TVN" gościła mama Marietty Witkowskiej, zwyciężczyni pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Okazało się, że rodzicielka celebrytki wyznaje teraz islam. Męża poślubiła na trzecim spotkaniu.

W programie "Dzień dobry TVN" pojawiła się mama Marietty Witkowskiej, która opowiedziała o swoim życiu. Chodziło przede wszystkim o wyznawaną przez nią religię oraz o fakt, że postanowiła poślubić męża już na trzeciej randce. Kobieta opowiedziała nieco więcej o swoim życiu. 

Zobacz wideo Żona Mateusza Masternaka opowiada o ich wspólnym marzeniu. "Jak się kogoś kocha"

Mama gwiazdy TVN wzięła ślub na trzeciej randce. Wyznaje islam 

W jednej z części porannego programu "Dzień dobry TVN" pojawiła się mama pierwszej zwyciężczyni "Hotelu Paradise" Marietty Witkowskiej. Agnieszka Amatullah Wasilewska poznała mężczyznę, w którym się zakochała i krótko po tym postanowili się pobrać. Wszystko zadziało się już na trzeciej randce. Kobieta wyjaśniła, dlaczego sytuacja tak szybko się rozwinęła.

Wzięłam ślub na trzeciej randce, bo w islamie nie ma możliwości poznania się lepiej, nie ma możliwości dotyku. Mąż mnie nie widział przed ślubem bez chustki. Żebyśmy mogli żyć jak dorośli ludzie, musieliśmy wziąć ślub

- opowiedziała pani Agnieszka. Okazuje się, że małżeństwo zaczęło się tak naprawdę poznawać dopiero po ślubie. W islamie przed ceremonią nie ma praktycznie możliwości, by osoby przeciwnej płci poznały się lepiej i dały czas na rozwój relacji. Związek Agnieszki trwa już od 12 lat. Mąż kobiety również jest Polakiem. Przez lata zgłębiał wiedzę na tematy religijne i padło na islam. 

Polka wyznaje islam. Nie zamierza opuszczać kraju 

Agnieszka Amatullah Wasilewska postanowiła pozostać w kraju i na co dzień mieszka w rodzimej Warszawie. W stolicy nie ma problemu, by znaleźć miejsca, które sprzedają żywność halal. To produkty, które są dozwolone przez islam. Jak opowiedziała specjalistka ds. bliskowschodnich Magdalena El-Ghamari, Polska jest atrakcyjnym krajem do życia dla muzułmanów.

Wydaje mi się, że Polska jest mimo wszystko bardzo atrakcyjnym i spokojnym krajem dla samych muzułmanów, [...] szczególnie Arabowie kochają polskie jedzenie (...). Zupełnie co innego, jak mieszka się w akademiku, jest się np. samotną kobietą muzułmanką, to wtedy faktycznie bez tej otwartości poznania to wszystko wymaga czasu.

Kobieta ma dobre relacje ze swoją ukochaną córką, Mariettą. Niedawno pisała z zachwytem, że spędziła z nią weekend w Rzymie. Dodała także kilka ujęć z tego wypadu. Jak wiadomo, Marietta prawie dwa lata temu wzięła ślub i już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko

Mama gwiazdy TVN zmieniła religię. Wyznaje islam i wzięła ślub na trzeciej randceMama gwiazdy TVN zmieniła religię. Wyznaje islam i wzięła ślub na trzeciej randce Fot. instagram.com/amatullah_1974

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.