Nie żyje partnerka Wojciecha Młynarskiego. O śmierci Joanny Kossowskiej poinformowała Elżbieta Adamiak

Nie żyje Joanna Kossowska. Kobieta była ukochaną Wojciecha Młynarskiego. O jej śmierci poinformowała Elżbieta Adamiak w mediach społecznościowych.

Nie żyje ukochana Wojciecha Młynarskiego. Mężczyzna zmarł 15 marca 2017 roku. Zostawił po sobie nie tylko ogromny dobytek artystyczny, ale również swoją miłość. Joanna Kossowska była partnerką mężczyzny przez ponad dziesięć lat. Towarzyszyła mu w najgorszych chwilach. Teraz w sieci pojawiła się informacja o jej śmierci. Przekazała ją Elżbieta Adamiak w mediach społecznościowych. "Joanna odeszła. Wczoraj o 4:20. Przefrunęła do Nowego Świata we śnie. O dniu i miejscu pogrzebu poinformuję was (na prośbę rodziny) później. Żegnaj Joasiu. Przytul się do Wojtka i bądźcie szczęśliwi na zawsze" - czytamy we wzruszającym poście na Facebooku.

Zobacz wideo Agata Młynarska o "Dzień dobry TVN". Mówi o kulisach pracy

Nie żyje partnerka Wojciecha Młynarskiego, Joanna Kossowska. Para była razem przez dekadę

Joanna Kossowska poznała ukochanego zaledwie dwanaście lat przed jego śmiercią. Wówczas był jeszcze żonaty. Kobieta zaoferowała mu swoją miłość. Para była ze sobą niezwykle blisko. Ponadto, jak twierdziła Kossakowska, to dzięki niej objawy choroby Młynarskiego się uspokoiły. "Przez 11 lat naszego związku Wojtek nie miał nigdy manii, najbardziej uciążliwej dla otoczenia fazy choroby afektywnej dwubiegunowej, na którą cierpiał od lat. Nie miał, bo miał dobry, bezpieczny dom. Miał we mnie przyjaciela i oparcie - pisała Kossowska na Facebooku o swoim ukochanym. Informacja o śmierci Joanny spotkała się z ogromnym smutkiem w sieci. "Nawet jeśli to nieuchronne, ciężko w to uwierzyć", "Smutne" - pisali internauci pod facebookowym postem. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Joanna Kossowska nie mogła zobaczyć się z partnerem przed jego śmiercią

Joanna Kossowska towarzyszyła Wojciechowi Młynarskiemu nieustannie, niemalże do końca. Niestety, decyzje dzieci artysty uniemożliwiły jej pożegnanie ukochanego. Ukochana poety wyznała, że potomkowie umieścili go w domu opieki. Bliscy Młynarskiego nie dali jednak Kossowskiej informacji, gdzie dokładnie przebywał. Gdy w końcu go namierzyła, nie pozwolono jej się z nim spotkać. Ta sytuacja dla Kossowskiej była niezwykle bolesna. "Po 11 wspólnych latach, miłości i przyjaźni, nigdy nie pożegnałam się z Wojtkiem Młynarskim. Wojtek umarł dwa tygodnie po mojej nieudanej wizycie w domu opieli" - pisała wówczas Kossowska w sieci. ZOBACZ TEŻ: Z "supertatusia" zmieniał się w "szalejącą bestię". Dzieci Młynarskiego nie rozumiały, co się dzieje

Joanna Kossowska i Wojciech MłynarskiJoanna Kossowska i Wojciech Młynarski fot. KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA