Odmieniona Izabela Trojanowska pokazała fanom nową fryzurę. "Coś wspaniałego"

Takiej Izabeli Trojanowskiej jeszcze nikt nie widział! Gwiazda przyzwyczaiła swoich fanów do krótkich, prostych włosów. Tymczasem na jej głowie dokonała się prawdziwa rewolucja.

Nikt tak dobrze nie zna show-biznesu jak Izabela Trojanowska. Prawdopodobnie każdy dorosły Polak przynajmniej raz w swoim życiu zaśpiewał jej hit - "Wszystko, czego dziś chcę". Trojanowska jest związana ze sceną muzyczną i teatralną. Widzowie mogli ją również podziwiać w kilku produkcjach na małym ekranie, m.in. w "Klanie". Gwiazda postanowiła przypomnieć o sobie wiernym fanom. Na Instagram wrzuciła zdjęcie, w którym widać ją po najnowszej metamorfozie. Więcej zdjęć Izabeli Trojanowskiej znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Izabela Trojanowska i Zenon Martyniuk zaśpiewają w duecie? Piosenkarka nie jest zachwycona taką wizją

Izabela Trojanowska w nowej fryzurze. Do twarzy jej w grzywce?

Aktorka przed zdjęciem, w którego opisie zachęcała do wsparcia WOŚP, wrzuciła na profil nagranie, w którym zaprasza do Poznania na swój występ. To wtedy większość fanów po raz pierwszy zobaczyła odmienioną piosenkarkę. Trojanowska pokazała się w dłuższych, lekko podkręconych włosach. Ciemne loki przebija w niektórych miejscach jaśniejszy odcień. Największą furorę z pewnością robi prosta grzywka. Co myślicie o takiej zmianie? Fani wydają się być zachwyceni. "Pani Izabelo wygląda pani prześlicznie. Coś pięknego i wspaniałego", "O jak ślicznie pani w nowej fryzurce", "Piękna fryzura" - pisali pod nagraniem. 

 

Izabela Trojanowska powraca na scenę muzyczną. Nowy singiel już niedługo 

Zmiany na głowie piosenkarki to nie jedyne nowości, jakie przygotowała dla swoich fanów Izabela Trojanowska. Niedługo, a konkretniej 17 lutego, pojawi się jej nowy utwór "Niebo nad Warszawą". Tym samym gwiazda wraca po siedmioletniej przerwie na scenę. Swoje plany wyjawiła w "Dzień dobry TVN". Aktorka zdradziła również, czego można spodziewać się po najnowszej piosence. - Producentami jest zespół, wspaniały, więc będzie nowocześnie. (...) Autorem tekstu jest Andrzej Mogielnicki. Na razie pracujemy nad teledyskiem - wyznała podekscytowana. Jak widać, gwiazda ma jeszcze sporo do zaoferowania. Fani z pewnością niecierpliwe czekają na jej nowy singiel. ZOBACZ TEŻ: Skandaliczne zachowanie Wilhelmiego na planie. Kazał Trojanowskiej ściągnąć stanik. "Rozpłakałam się"

Izabela Trojanowska przed metamorfoząIzabela Trojanowska przed metamorfozą Odmieniona Izabela Trojanowska pokazała fanom nową fryzurę. 'Coś wspaniałego'. Fot. KAPiF.pl

Wesprzyj WOŚP, licytując aukcje Plotka! Zdobądź podwójne VIP zapro na Fame MMA20 w Krakowie, pałacowe spotkanie z książęcą parą lub twój event w gwiazdorskiej relacji. Pomagamy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.