Mama Anny Przybylskiej ujawniła tajemnicę 18. urodzin córki. Na prezent musiała sporo poczekać. Ale było warto!

Anna Przybylska, gdyby żyła, miałaby teraz 45 lat. Jej matka wspomina, jak córka świętowała osiemnaste urodziny.

Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Popularność zyskała dzięki występowi w serialu obyczajowym "Złotopolscy", gdzie zagrała Marylkę Bakę. Później pojawiła się w takich produkcjach jak "Daleko od noszy" czy "Kariera Nikosia Dyzmy". Gdyby żyła, w święta obchodziłaby 45. urodziny. Jej matka wyjawiła, w jaki sposób córka obchodziła swoją osiemnastkę.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk w sukience w stylu Anny Przybylskiej

Anna Przybylska obchodziła urodziny spokojnie 

Obecnie osiemnastki kojarzą się nam z wielką imprezą. Jak się okazuje, wejście aktorki w dorosłość nie było tak huczne, jak można by się było spodziewać. Jej mama, Krystyna Przybylska, opisała urodziny córki jako spokojne i niezbyt ceremonialne. Mogło to też wynikać z faktu, że urodziny Przybylskiej przypadały na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Spotkała się ze swoimi znajomymi, ale wielu z nich, ze względu na termin, było w rozjazdach. 

Na swój prezent aktorka musiała jednak poczekać. Ze względu na okres zimowy, jej rodzice zdecydowali, by wstrzymać się z niespodzianką. I to przez kilka miesięcy, bo aż do czerwca, a konkretnie do Dnia Dziecka. Ukryli podarunek w domu sąsiadki. Przyjaciółka Przybylskiej przyszła z rowerem, a jedyne, co usłyszeli, to piski i wrzaski wniebowziętej Ani. Mama podkreśliła, że to zdecydowanie był wymarzony prezent jej ukochanej córki. 

Anna Przybylska i jej życie prywatne

Anna była znaną aktorką, której życie interesowało wielu. Urodziła się w Gdyni, gdzie studiowała pedagogikę obronną, którą rzuciła po roku nauki. Najpierw wyszła za mąż za tenisistę Dominika Zygrego. Ich małżeństwo było krótkie, gdyż przetrwało tylko rok. Następnie związała się z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, z którym ma trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Para nigdy się nie pobrała. Więcej zdjęć Anny Przybylskiej znajdziesz w galerii na górze.

Anna PrzybylskaAnna Przybylska Fot. Radosław Jóźwiak / Agencja Wyborcza.pl

Anna Przybylska wierzyła, że pokona chorobę

Aktorka zachorowała na raka trzustki. Leczyła się w klinikach w Szwajcarii oraz USA. Cały czas miała nadzieję, że uda jej się wygrać z chorobą. Ostatecznym ciosem dla Przybylskiej była odmowa eksperymentalnego leczenia w Stanach Zjednoczonych ze względu na pogarszające się wyniki. Niestety żadne leczenie nie przyniosło skutku, a Anna Przybylska odeszła w październiku 2014 roku.

Anna PrzybylskaAnna Przybylska Fot. Albert Zawada / Agencja Wyborcza.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.