Izu Ugonoh wziął ślub. Jego wybranka pracowała z patostreamerami

Boże Narodzenie to czas, w którym całe rodziny spotykają się, by wspólnie świętować. Część ludzi, korzystając z okazji, że zjedzie się cała rodzina, bierze tuż przed świętami ślub. Tak właśnie stało się w przypadku Izu Ugonoh i jego wybranki, która, jak się okazało, współpracowała z patostreamerami, m.in. ze Stuu.

Boże Narodzenie jest niezwykle ważną datą dla ludzi z całego świata. W wielu przypadkach chodzi nie tylko o aspekt religijny, ale również o to, że w tym czasie wiele osób może po prostu spotkać się z rodziną, co nie jest takie oczywiste na co dzień. 

Zobacz wideo Izu Ugonoh zdradza kulisy ostatniej walki. Miał problem

Izu Ugonoh wziął ślub. Pochwalił się w mediach społecznościowych

Izu Ugonoh to polski bokser, który popularność zdobył dzięki swojej siostrze, Osi Ugonoh. Dziewczyna wygrała czwartą edycję programu Top Model i szturmem podbiła polskie wybiegi i okładki magazynów. Szybko jednak okazało się, że jej brat również chętnie udziela się medialnie. Niedawno został prowadzącym program "Królowa przetrwania". Chętnie dzieli się również bokserskimi kadrami i przemyśleniami w swoich mediach społecznościowych. 

Jak się okazało, aspirujący celebryta również skorzystał ze świątecznej okazji i... stanął na ślubnym kobiercu, czym sam pochwalił się w mediach społecznościowych. Jego fani mogli być zaskoczeni, ponieważ bokser nie wstawia prywatnych zdjęć i filmików na Instagram. Większość nawet nie zdawała sobie sprawy z tego, że Uhonoh kogoś ma. Na jaw wyszło, że jego wybranką jest niejaka Antonina Banaś. W opisie zdjęć z ceremonii podpisali:

Pan i Pani Ugonoh

Izu Ugonoh poślubił Antoninę Banaś. Jego żona pracowała ze Stuu

Kim jest żona prowadzącego nowy hit TVN-u?  Antonina Banaś w latach 2016-2019 pracowała w firmie Abstra (założonej przez Roberta Pasuta, Czarka Jóźwika [tak, dokładnie tego, którego rzuciła Maffashion - red.] i Rafała Masnego z kanału Abstrachuje.tv na YouTubie, w której pełniła funkcję menedżerki, producentki wykonawczej i dyrektorki operacyjnej. Kolejną drabinką w jej karierze była firma Spotlight Agency, którą współtworzyli influencerzy Stuart Burton [ten, wokół którego w październiku zrobiło się gorąco ze względu na rzekome molestowanie nieletnich fanek, za które podobno postawiono mu zarzuty - red.] i Weronika Bielik, a od października 2020 roku pracuje w agencji HighMedia. Współpracuje m.in. przy galach Fame MMA.

 

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. ZAGŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.