Fame MMA. Walka Wardęga vs. Fabijański już za nami. Gwizdy i przekleństwa publiczności

9 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi emocje sięgnęły zenitu. Walkę wieczoru stoczył Sylwester Wardęga i Wojciech Gola przeciwko Sebastianowi Fabijańskiemu i Tomaszowi Olejnikowi. Znamy werdykt tego starcia. Będziecie w szoku.

W ostatnim czasie Fame MMA stało się niezwykle popularne. Organizatorzy wydarzenia za każdym razem ściągają do oktagonu kontrowersyjne postacie, by jeszcze bardziej zwiększyć swoje zasięgi. W minionych tygodniach o organizacji głośno było przede wszystkim za sprawą Pandora Gate, w którą miał być zamieszany jeden ze współwłaścicieli federacji Michał "Boxdel" Baron. Po tych wydarzeniach organizacja Fame MMA postanowiła nieco podkręcić widowisko. W sobotę 9 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi odbyła się kolejna gala. Zwieńczeniem wieczoru było nietypowe starcie dwa na dwa. Sylwester Wardęga połączył siły z Wojciechem Golą i stanął naprzeciwko Sebastiana Fabijańskiego i Tomasza Olejnika. Kto zwyciężył ten zacięty pojedynek?

Zobacz wideo Polak miał walczyć o mistrzostwo świata, ale wylądował w... FAME MMA! Hitowy transfer

Fame MMA. Walka wieczoru Wardęga vs. Fabijański już za nami

Ten wieczór budził skrajne emocje już od dawna. Fani freak fightów prześcigali się w szacunkach i obstawieniach, kto może okazać się lepszy. Nie da się ukryć, że największe zainteresowanie budziło starcie Sylwester Wardęga kontra Sebastian Fabijański. Warto wspomnieć, że ostatni z panów ma już za sobą dwie przegrane walki w Fame MMA, które stoczył z raperami Wacławem Osieckim oraz Filipem Marcinkiem. Do walki z Sylwestrem Wardęgą długo się przygotowywał i od początku miał bojowe nastawienie. "Na pewno będzie mi łatwiej, bo Sylwestra nie będę się w ogóle bał. Nie mam żadnej niepewności" - powiedział w rozmowie z Plotkiem. Walka rozpoczęła się tuż po godzinie pierwszej w nocy. Na początku spotkania Gola ruszył na Olejnika, a Wardęga starł się z Fabijańskim. Aktor nagle upadł na ziemię po ciosie od Wardęgi. Sebastian Fabijański nie chciał dalej walczyć. Walka została przerwana, a aktor opuścił oktagon. Tłum krzyczał w jego kierunku przekleństwa. 

Fame MMA. Fabijański szybko opuścił oktagon. Wardęga zdyskwalifikowany

Walka wieczoru nie obeszła się bez echa w sieci. Po zakończeniu starcia w mediach społecznościowych błyskawicznie zaczęło pojawiać się mnóstwo reakcji i komentarzy. Ostatecznie Sylwester Wardęga został zdyskwalifikowany za niedozwolony cios. Z kolei Sebastian Fabijański został wygwizdany przez publiczność zgromadzoną w Atlas Arenie. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA