Ryan O'Neal nie żyje. Aktor znany z "Love Story" miał 82 lata

Smutne wieści spłynęły z zagranicy. Nie żyje legenda Hollywood Ryan O'Neal. O śmierci aktora poinformował syn.

Ryan O'Neal z pewnością znany jest publiczności, która podziwiała jego talent w takich produkcjach jak "Papierowy księżyc" czy "Love Story". Swój najlepszy okres gwiazdor przeżywał w latach siedemdziesiątych. Międzynarodowy rozgłos przyniósł mu udział w telewizyjnym show "Peyton Place". Informację o śmierci aktora do mediów przekazał jego syn Patrick. Więcej zdjęć Ryana O'Neala znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Po Hollywood krążą różne teorie spiskowe. Niektóre są przerażające!

Ryan O'Neal pożegnany we wzruszającym wpisie syna. "Legenda Hollywood" 

Syn aktora opublikował na swoim profilu na Instagramie ostatnie pożegnanie swojego ojca. "Mój tata odszedł dziś w spokoju ze swoim kochającym zespołem u boku, który wspierał go i kochał tak, jak on nas. Był moim bohaterem. Zawsze go podziwiałem. Kiedy urodziłem się w 1967 roku, mój tata był już gwiazdą telewizyjną w "Peyton Place". Tam poznał moją mamę, Leigh Taylor-Young i około dziewięć miesięcy później urodziłem się ja. Mój tata stał się międzynarodową gwiazdą filmową dzięki roli w "Love Story" na początku lat 70. On zmiażdżył tę dekadę. Grał w takich filmach jak: "Co słychać, doktorze?", "Papierowy księżyc", "Barry Lyndon", "O jeden most za daleko" czy "The Main Event". Jest legendą Hollywood. Kropka" - napisał w poście Patrick O'Neal. 

 

Ryan O'Neal nie miał łatwego życia. Aktor zmagał się z licznymi chorobami 

U gwiazdora Hollywood zdiagnozowano dwukrotnie raka. Najpierw była to przewlekła białaczka, o której dowiedział się w 2001 roku. Później, w 2012 roku lekarze poinformowali go o raku prostaty. Nazwanie aktora "legendą Hollywood" nie jest w żadnym stopniu przesadą. Ryan O'Neal zagrał w ponad 60 filmach i serialach. Występ w "Love Story" przyniósł mu nominację do Oskara. O'Neal ma za sobą dwa małżeństwa i jeden długi związek. Był ojcem czwórki dzieci. ZOBACZ TEŻ: Elżbieta Sommer nie żyje. Słynna Chmurka z TVP miała 87 lat

Ryan O'NealRyan O'Neal Ryan O'Neal nie żyje. Aktor znany z 'Love Story' miał 82 lata. Fot. @ryan_o_neal/ Instagram
Więcej o:
Copyright © Agora SA