Gabriel Seweryn zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Prokuratura ujawniła wyniki sekcji zwłok

Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie. Właśnie ujawniono wyniki sekcji zwłok.

28 listopada zmarł Gabriel Seweryn z "Królowych życia". Mężczyzna skarżył się na ból w klatce piersiowej. Początkowo służby medyczne miały odmówić udzielenia mu pomocy. W końcu mężczyzna dotarł jednak na SOR. Zmarł kilka godzin później w głogowskim szpitalu. Okolicznościami śmierci zajęła się Prokuratura Okręgowa w Legnicy. W mediach pojawiły się już wyniki sekcji zwłok mężczyzny.

Zobacz wideo Małgorzata Werner o ostatnich chwilach ojca.

Gabriel Seweryn nie żyje. Prokuratura ujawniła wyniki sekcji zwłok 

Sprawa śmierci Gabriela Seweryna od kilku dni przewija się w mediach. Kontrowersji dodaje fakt opublikowania przez mężczyznę dramatycznego nagrania. - Przyjechali i co? Boże. Przyjechało pogotowie i cyrki odstawiają, zamiast mi pomóc. Mnie tu dusi i nikt nie chce mi nikt pomóc - relacjonował przed śmiercią na Instagramie. Rzecznik pogotowia w Legnicy przekazał, że próbowano udzielić pomocy, ale Gabriel Seweryn miał zachowywać się agresywnie. 

Do sprawy wkroczyła Prokuratura Okręgowa w Legnicy. Sekcja zwłok Gabriela Seweryna odbyła się w czwartek 30 listopada. Znane są już jej wyniki, ale by poznać dokładną przyczynę śmierci celebryty, potrzebna jest dalsza diagnostyka. - Sekcja zwłok nie pomogła w ustaleniu przyczyn śmierci Gabriela Seweryna. Potrzebne są dodatkowe badania, między innymi pod kątem ewentualnego zażycia narkotyków, alkoholu i innych niedozwolonych farmaceutyków. Sekcja wykluczyła obrażenia ciała - przekazała mediom Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy. 

Bliscy żegnają Gabriela Seweryn. Kiedy odbędzie się pogrzeb?

Śmierć Gabriela Seweryna wywołała poruszenie. W mediach niemalże od razu zaczęły pojawiać się liczne wpisy, a także kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia dla najbliższych. Przez wiele lat Gabriel Seweryn związany był z Rafałem Grabiasem. Bez wątpienia informacja o śmierci byłego partnera była trudnym przeżyciem. Mimo to mężczyzna zabrał głos. Na Instagramie wstawił wspólne zdjęcie i okrasił je jednym słowem. "Żegnaj" - napisał. Z kolei Natalia z czwartej edycji "Sanatorium miłości" wstawiła archiwalne zdjęcie w towarzystwie celebryty. "Boże, Gabriel. Spoczywaj w pokoju, aż nie wierzę" - napisała. Niedawno w sprawie śmierci Gabriela Seweryna wypowiedziała się również Edzia z "Królowych życia". Jak do tej pory nie ma żadnej potwierdzonej informacji, kiedy i gdzie mogłoby się odbyć ostatnie pożegnanie mężczyzny. O dalszych zwrotach w sprawie będziemy na bieżąco informować. 

Gabriel SewerynGabriel Seweryn KAPiF

Więcej o:
Copyright © Agora SA