Ewa Szykulska wylądowała w szpitalu. Jej stan był ciężki. Wiadomo, jak się teraz czuje

Ewa Szykulska przekazała najnowsze wieści dotyczące zdrowia. Aktorka niedawno trafiła do szpitala i jej stan określano jako ciężki. Najnowsza wypowiedź aktorki z pewnością uspokoi fanów.

Ewa Szykulska miała ostatnio poważne problemy zdrowotne, przez które w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Od czego się zaczęło? Aktorka zgłosiła się do lekarza w związku z problemami z oddychaniem. Pracownik służby zdrowia stwierdził, że jej stan jest ciężki i podjął decyzję o przewiezieniu kobiety na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Niedługo potem w rozmowie z portalem Złota Scena aktorka uspokoiła fanów i poinformowała, że jej stan się polepszył. - Czuję się fantastycznie zaopiekowania przez personel medyczny. Najpierw przez pana doktora Olizarowskiego, a teraz przez lekarzy w tym szpitalu. Jestem leczona farmakologicznie i zostanę tutaj tak długo, jak będzie potrzeba. To już ich decyzja. Na szczęście mój stan zdrowia znacznie się poprawił - powiedziała Szykulska. Co dzisiaj dzieje się z aktorką? Oto najnowsze wieści.

Zobacz wideo Gwiazda lat 90. jest poważnie chora. Wykryto u niej stwardnienie rozsiane [WYWIAD PLOTKA]

Ewa Szykulska już wróciła do domu. "Czuję się znacznie lepiej. Po prostu chce się żyć"

Ewa Szykulska wreszcie może pochwalić się dobrymi wieściami. Jej stan zdrowia znacznie się poprawił i aktorka została już wypisana ze szpitala. Dalsze leczenie może kontynuować w domu. W rozmowie z jednym z portali podziękowała za opiekę personelowi szpitala i podkreśliła, że odzyskała werwę. To z pewnością uspokoi jej fanów, którzy byli mocno zaniepokojeni pobytem aktorki w placówce. - Chciałabym jeszcze raz podziękować za opiekę fantastycznemu personelowi szpitala na Szaserów. Mój organizm wrócił do pewnego rodzaju równowagi. Czuję się znacznie lepiej. Po prostu chce się żyć. Jestem w domu, aby odpocząć i porozmawiać sama ze sobą. To taki rodzaj terapii - powiedziała w rozmowie z portalem Złota Scena.

Ewa SzykulskaEwa Szykulska fot. kapif.pl

Ewa Szykulska widziała Macieja Damięckiego tuż przed śmiercią. Spotkali się na badaniach

Ewa Szykulska miała okazję widzieć się z Maciejem Damięckim chwilę przez jego śmiercią. Spotkali się w szpitalu, gdzie regularnie robili badania i monitorowali stan zdrowia. Aktorka nie zdawała sobie sprawy, że to będzie ostatnia rozmowa w ich życiu. - Uśmiechaliśmy się do siebie dwa dni temu na badaniach... - wspominała w rozmowie z "Faktem". Śmierć Damięckiego była dla niej wielkim ciosem. - My jesteśmy wszyscy blisko pokoleniowo. Taka jest kolej rzeczy. Odchodzimy i to normalne. Na palcach, po cichutku - podkreśliła.

Ewa SzykulskaEwa Szykulska fot. kapif.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA