Ewa Szykulska w szpitalu. Jej stan był ciężki

Ewa Szykulska zgłosiła się do lekarza, który zadecydował o przewiezieniu jej na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Specjalista stwierdził, że stan jest ciężki i należy podjąć natychmiastowe kroki.

Ewa Szykulska mimo upływu lat wciąż zaraża niespożytymi pokładami energii i pozytywnym nastawieniem. Popularna aktorka poczuła się jednak gorzej, czego dowiadujemy się z informacji portalu Złota Scena. Okazuje się, że aktorka uskarżała się na problemy z oddychaniem. Sprawiało jej to po prostu trudność. Postanowiła więc udać się do Przychodni Medycyny Rodzinnej w Warszawie. 

Zobacz wideo Kubicka musiała trafić do szpitala. Miała ogromny ból

Ewa Szykulska trafiła do szpitala. Jej stan wywołał spore zamieszanie

Po zarejestrowaniu wykonano podstawowe badania mające zdiagnozować przyczynę złego samopoczucia. Wyniki okazały się nie najlepsze, stąd też podjęto decyzję o transporcie na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Z relacji artystki wynika, że czuje się ona już znacznie lepiej. Szykulska nie zapomniała wspomnieć o lekarzu, który jej pomógł.

Czuję się fantastycznie zaopiekowania przez personel medyczny. Najpierw przez pana doktora Olizarowskiego, a teraz przez lekarzy w tym szpitalu. Jestem leczona farmakologicznie i zostanę tutaj tak długo, jak będzie potrzeba. To już ich decyzja. Na szczęście mój stan zdrowia znacznie się poprawił - powiedziała Ewa Szykulska dla Złotej Sceny.

Ewa Szykulska trafiła do szpitalaEwa Szykulska trafiła do szpitala Fot. KAPiF

Ewa Szykulska leży w szpitalu. W pełni zaufała lekarzom prowadzącym

Ze słów aktorki wynika, że w pełni zaufała ona personelowi, który się nią opiekuje. Dzięki właściwej reakcji jej stan uległ poprawie.

Artystka może poszczycić się ogromnym dorobkiem zawodowym. Ma na swoim koncie niezliczoną ilość ról i postaci, w które się wcielała. Zazwyczaj były one bardzo charakterystyczne - wszystko z powodu niecodziennej barwy głosu Szykulskiej. 6 listopada odbyła się oficjalna premiera najnowszego filmu, w którym zagrała aktorka. Nosi on tytuł "Uwierz w świętego Mikołaja".

Ewa Szykulska trafiła do szpitalaEwa Szykulska trafiła do szpitala Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Agora SA