Kurzopki mają odwołać ślub przez Smaszcz?! Zapytaliśmy "kobietę-petardę". Krótka piłka [PLOTEK EXCLUSIVE]

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają odwołać ślub przez Paulinę Smaszcz? "Kobieta-petarda" odniosła się do rewelacji krążących w tabloidach.

Ostatnio zrobiło się głośno na temat rzekomego ślubu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Jak czytaliśmy w dwutygodniku "Show", uroczystość miała się odbyć w tym roku, jednak zakochani nie zdążyli z przygotowaniami i zdecydowali się przełożyć ceremonię. Magazyn donosił, że narzeczeni chcą, aby kurz wokół afer z Pauliną Smaszcz i Marcina Hakiela w rolach głównych opadł na samo dno. Dodatkowym powodem miał być trwający remont domu oraz komunia córki Katarzyny Cichopek. Para chce, aby uroczystość była spełnieniem marzeń, więc woli przygotować się do niej w należytym spokoju. Co na to wszystko Paulina Smaszcz? Postanowiliśmy zapytać.

Zobacz wideo Iza Krzan poprowadzi wywiad ze Smaszcz w "Pytaniu na śniadanie"?

Kurzopki mają odwołać ślub przez Smaszcz?! Zapytaliśmy kobietę-petardę. Krótka piłka 

Paulina Smaszcz odmówiła komentarza w sprawie doniesień na temat rzekomego ślubu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zaznaczyła przy tym, że jest zajęta własnym życiem. "Bez komentarza. Mam swoje bardzo szczęśliwe życie" - przyznała w rozmowie z Plotkiem. "Kobieta-petarda" pokusiła się także, aby dorzucić trzy grosze w sprawie nowej relacji Marcina Hakiela. Wygląda na to, że ma ciepły stosunek wobec byłego partnera Katarzyny Cichopek. "Panu Marcinowi życzę szczęścia, prawdziwej miłości, lojalności, szczerości, oddania i zaufania" - dodała Paulina Smaszcz.

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz Paulina Smaszcz, KAPiF

Marcin Hakiel weźmie ślub szybciej niż Katarzyna Cichopek? Jego komentarz wiele mówi

Przypominamy, że od niedawna Marcin Hakiel także jest w nowym związku. Tancerz zadebiutował już z wybranką na salonach i od tego czasu nie przestaje raczyć na Instagramie nowymi kadrami ze swoją ukochaną. Eksmąż Katarzyny Cichopek został niedawno zapytany o ślubne plany. Jedna z ciekawskich internautek zastanawiała się, czy Hakiel przypadkiem ponownie się nie ożenił. "Pobraliście się?" - zapytała wprost obserwatorka tancerza na Instagramie. Odpowiedź celebryty wiele powiedziała na temat jego zamiarów. "Jeszcze nie" - przyznał dość wymownie były partner Katarzyny Cichopek. Czyżby miał zamiar wkrótce oświadczyć się swojej ukochanej?

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA