Ślub Cichopek i Kurzajewskiego odwołany. Powodem ma być Smaszcz. "Nie wchodzi w grę"

Według medialnych doniesień ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego miał się odbyć w tym roku. Niestety, para musiała zmienić plany. Wiadomo już, dlaczego zakochani podjęli taką decyzję.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ujawnili swój związek w październiku ubiegłego roku. Kilka miesięcy później media obiegła natomiast wiadomość o zaręczynach pary. Od tamtej pory fani duetu czekają na ślub prezenterów. Okazuje się jednak, że nie nastąpi on tak szybko, jak się tego spodziewano. Jak informuje dwutygodnik "Show", celebrytka odwołała ceremonię.

Zobacz wideo Iza Krzan gotowa na wywiad ze Smaszcz w "Pytaniu na śniadanie". Szykuje się na ślub Cichopek?

Ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego stanął pod znakiem zapytania

Kiedy do mediów dotarła wiadomość o zaręczynach Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, pojawiły się plotki, że ślub pary odbędzie się jeszcze w tym roku. Dwutygodnik "Show" donosi, że pewne wydarzenia sprawiły, że ceremonia opóźni się o kilka miesięcy. Zakochani nie zdążyli bowiem z przygotowaniami. Jak możemy przeczytać w magazynie, narzeczeni byli pochłonięci innymi sprawami. Ich uwagę zaprzątały afery wywołane przez Paulinę Smaszcz i Marcina Hakiela. Dodatkowym powodem był trwający remont domu oraz komunia córki Katarzyny Cichopek. Para chce, aby uroczystość była spełnieniem marzeń. Gospodarze "Pytania na śniadanie" wolą więc przygotować się do niej w spokoju.

Pragną, by ceremonia była wyjątkowa. Oboje są bardzo rodzinni, więc kameralny ślub tylko ze świadkami nie wchodzi w grę - twierdzi informator dwutygodnika.

Znajoma "Kurzopków" zapewnia, że przełożony ślub nie ma nic wspólnego z kryzysem w związku aktorki i dziennikarza. - Nie chcą, żeby przykre sytuacje z Pauliną psuły im uroczystość. Wolą poczekać na spokojniejszy czas. Bardzo się wspierają i dobrze wiedzą, że jest kilka osób, które życzą im rozstania. Nic z tego. Dramaty bardziej ich zbliżyły - zdradziła portalowi Jastrząb Post.

Katarzyna Cichopek i Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski PLOTEK EXCLUSIVE

Marcin Hakiel weźmie ślub szybciej niż Cichopek? Jego komentarz wiele mówi

Od niedawna Marcin Hakiel jest w nowym związku. Tancerz zadebiutował już z wybranką na salonach. Ostatnio eksmąż Katarzyny Cichopek został zapytany o ślubne plany. Jedna z fanek zastanawiała się, czy Hakiel przypadkiem ponownie się nie ożenił. "Pobraliście się?" - zapytała internautka. Odpowiedź tancerza wiele mówi na temat jego zamiarów. "Jeszcze nie" - odpowiedział wymownie były partner celebrytki.

Marcin Hakiel z partnerką DominikąMarcin Hakiel z partnerką Dominiką Marcin Hakiel świętuje wyjątkowy dzień z ukochaną. To prawdziwa miłość? Zdjęcia mówią same za siebie. Fot. KAPiF.pl

Więcej o: