Blanka Lipińska chwali się łazienką. Jest ciemna i ponura, ale elegancka. "To zdjęcie jest bez żadnego filtra"

Blanka Lipińska na InstaStories podzieliła się kolejnym kadrem ze świeżo wyremontowanego domu. Panuje tu dość mroczny klimat. Wszystko wygląda jak po nałożeniu filtra.

Blanka Lipińska zasłynęła dzięki trylogii "365 dni", która została zekranizowana i cieszy się popularnością również za granicą. Pisarka erotyków jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się kulisami życia codziennego. Często nadaje prosto z domu, a to daje nam możliwość zobaczenia tego, jak prezentuje się jej gniazdko. Urządziła je bardzo minimalistycznym stylu i przeważają tu ciemne barwy. Sprawdziliśmy, jak wygląda łazienka. 

Zobacz wideo Lipińska oprowadza fanów po domu. Wylicza błędy

Blanka Lipińska pokazała łazienkę. Uprzedza, że na tym zdjęciu nie ma filtra

Blanka Lipińska rok temu kupiła apartament w Warszawie, w stanie surowym, który przeszedł generalny remont. Celebrytka wykończyła wnętrza w bardzo luksusowym stylu i uwielbia się nimi chwalić w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała, jak urządziła łazienkę i trzeba przyznać, że ta budzi spore zaskoczenie. Pomieszczenie jest czarno-białe z elementami szarości, przez co sprawia wrażenie, jakby na zdjęcie nałożyło się filtr. Nic bardziej mylnego. Była partnerka Barona zażyczyła sobie bardzo minimalistyczne wnętrza, które oddzielają przeszklone ściany. Tuż za wanną dostrzegamy przejście do gabinetu z biurkiem oraz kanapę. Okna zdobią jasne zasłony

To zdjęcie jest bez żadnego filtra, to znaczy jest kolorowe - zapewniała Blanka Lipińska na InstaStories.

Łazienka Blanki LipińskiejŁazienka Blanki Lipińskiej Instagram @blanka_lipinska

Blanka Lipińska pokochała minimalizm. Tak wygląda jej apartament

Przyglądając się zdjęciom z apartamentu Blanki Lipińskiej, można się śmiało pokusić o stwierdzenie, że bardzo podoba jej się industrialny styl. Dominują tu czerń i biel, które prezentują się bardzo elegancko. W samym salonie znajdziemy kanapę, fotele, stolik oraz kominek. Z kolei w kuchni nie brakuje gadżetów. Jest kran, z którego ponoć powinna lecieć gazowana woda. Ten mechanizm jednak nie działa. Jest też kosz wykonany na zamówienie, który znajduje w elektrycznej szufladzieUwagę zwraca oświetlenie. Pisarka erotyków postawiła na żarówki o żółtej barwie, które stanowią dopełnienie dla naturalnie wpadających promieni słońca przez ogromne okna. Więcej zdjęć z apartamentu Blanki Lipińskiej znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Sypialnia Blanki LipińskiejSypialnia Blanki Lipińskiej Instagram @blanka_lipinska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.