Katarzyna Cichopek przyznała się przed sądem do zdrady? A to sensacja. Hakiel mówił o tym od początku

Serwis dotarł do informacji na temat sprawy rozwodowej Marcina Hakiela i Katarzyny Chichopek. Aktorka miała się przyznać przed sądem do zdrady. Wiadomo, jak podchodziła do prób ratowania małżeństwa.

Rozpad związku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela był niewątpliwie jednym z najgorętszych tematów 2022 roku. Byli małżonkowie w marcu poinformowali, że podjęli wspólną decyzję o rozstaniu, a już w sierpniu się rozwiedli. W międzyczasie tancerz coraz chętniej otwierał się na temat ich relacji i wyznał, że ówczesna żona poprosiła go o "wolność, która jak później się okazało, miała swoje imię". Dziś każde z nich na nowo układa sobie życie i raczej unikają jakiekolwiek kontaktu. Dzieci przekazują sobie na bardzo neutralnym gruncie, nie zamieniając nawet słowa. Jak mogliśmy się dowiedzieć, ich związek zakończył się bardzo burzliwie. Serwis dotarł do dokumentów, które ujawniają, co się stało między tą dwójką w sądzie.

Zobacz wideo Cichopek przerwała milczenie. Mówi o podsłuchach swoich i Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek przyznała się przed sądem do zdrady 

Wypowiedzi Marcina Hakiela mogły sugerować, że jego partnerka okazała się być niewierna. W wywiadach mówił między innymi o tym, że wyczuł, iż jego małżeństwo się psuje i zatrudnił detektywów, aby poznać prawdę. Otwarcie zresztą przyznawał, że został zdradzony. "Super Express" dotarł do szczegółów rozprawy, z których wynika, że Katarzyna Cichopek faktycznie miała być niewierna, do czego ponoć przyznała się przed sądem. Rzekomo zrezygnowała z propozycji Marcina Hakiela o pójściu na terapię dla par i nawet miała nie myśleć o naprawieniu małżeństwa. 

Marcin Hakiel zapewniał sąd, że próbował ratować małżeństwo. Zaproponował pójście na wspólną terapię, ale Cichopek miała odmówić. Ostatecznie jego uczucie do żony wygasło i nie widział już szans na odbudowanie relacji z żoną. A ona z nim - czytamy.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podczas Telekamer 2019Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podczas Telekamer 2019 kapif

Cichopek i Hakiel naprzemiennie opiekują się dziećmi i żadne z nich nie wniosło o alimenty. Podczas zeznań prowadząca "Pytania na śniadanie" zapewniała, że rozmawiała z dziećmi o rozwodzie i starała się im zapewnić spokój. Z kolei jak donosi "Super Express", Jacek Cichopek miał zeznać, że zarówno jego siostra, jak i szwagier bardzo przykładają się do opieki nad Adamem i Heleną. "W sprawie zeznawał też brat aktorki. Mężczyzna potwierdził, że zarówno Kasia, jak i Marcin bardzo dbają o dzieci. W maju tego roku aktorka i tancerz pokazali, że dla dobra pociech potrafią się porozumieć. Na czas I Komunii córki Helenki zakopali topór wojenny. Kasia pojawiła się na uroczystości z Maciejem Kurzajewskim, a Marcin z ówczesną partnerką Dominiką" - przekazuje serwis.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek dziś nie utrzymują kontaktu 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie "Tańca z Gwiazdami", którzy zakończyli oficjalnie jako para. Już w 2008 roku wzięli ślub, do którego sama aktorka była dość sceptycznie nastawiona. Podczas ceremonii zadrżał jej nawet głos, kiedy mówiła o "wierności". Ich historia zakończyła się w 2022 roku, kiedy tancerz dowiedział się o zdradzie. Dziś nie mają kontaktu- Nie mamy żadnych relacji. Nawet ostatnio o dzieciach nie rozmawiamy. Właściwie w ogóle nie rozmawiamy, tylko piszemy czasem na WhatssApp, ale to jest dosłownie raz na miesiąc coś - mówił w rozmowie z Pudelkiem. Zdjęcia Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podczas eventu Gali Marki Roku 2021, ostatni raz jako małżeństwoKatarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podczas eventu Gali Marki Roku 2021, ostatni raz jako małżeństwo kapif

Więcej o:
Copyright © Agora SA