Misiek Koterski pochwalił się zdjęciem z porodówki. "Spełniło się moje marzenie"

Misiek Koterski opublikował na swoim instagramowym profilu wyjątkowe zdjęcie z porodówki. Widać na nim uśmiechniętą Marcelę Leszczak i ich syna, Fryderyka.

Jeszcze kilka lat temu związkiem Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego żyły tabloidy i serwisy plotkarskie w całym kraju. W zaledwie 23 dni po pierwszym spotkaniu byli już zaręczeni, a dziewięć miesięcy później powitali na świecie syna. Niestety, na własnej skórze przekonali się, że miłość od pierwszego wejrzenia nie zawsze wychodzi na dłuższą metę. Skończyło się to rozstaniem, ale też nie na długo. Dziś znów tworzą z Fryderykiem szczęśliwą rodzinę. Z okazji szóstych urodzin pociechy aktor zamieścił poruszający wpis w mediach społecznościowych, w którym wspominał dzień narodzin dziecka

Zobacz wideo Misiek Koterski szczerze o Marceli Leszczak

Misiek Koterski świętuje urodziny syna w wyjątkowy sposób. Opublikował zdjęcie ze szpitala

Dokładnie sześć lat temu, 17 października 2017 roku, Misiek Koterski i Marcela Leszczak powitali na świecie syna - Fryderyka. Z okazji urodzin chłopca szczęśliwego tatę wzięło na wspomnienia, którymi podzielił się z fanami w mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu opublikował zdjęcie z dnia narodzin dziecka. Wykonano je jeszcze w szpitalu. Widać na nim uśmiechniętą, choć na pewno zmęczoną, mamę, która trzyma w ramionach noworodka. 

Dzisiaj przyszedł na świat nasz największy skarb, Fryderyk Koterski. Dokładnie sześć lat temu w dniu śmierci Fryderyka Chopina spełniło się moje największe marzenie. Dziękuję Marcelino za ten najpiękniejszy z dni w moim życiu. Bądź szczęśliwy Fryderyku, żyj kolorowo - czytamy w poście.

Fani i gwiazdy dołączają się do życzeń dla syna Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego

Pod postem błyskawicznie zaczęły pojawiać się komentarze od internautów, którzy dołączyli do życzeń dla jubilata. "Niech gra piękną melodię życia. Dużo zdrowia!", "Pierwszy Koterski urodzony w trzeźwej rodzinie. Utkwiło mi to w pamięci z twojej książki. Wszystkiego dobrego dla Frysia i rodziców!", "Dużo zdrowia dla Frysia" - pisali fani. Pojawiły się też wpisy od innych gwiazd polskiego show-biznesu. Znana z "Na Wspólnej" Ewa Gawryluk napisała: "wszystkiego najlepszego", a Jacek Kopczyński dodał: "Gratulacje Michael i dla mamy również". Można też było wyczuć pewną konsternację wśród komentujących, bo niektórzy myśleli, że Koterski doczekał się właśnie drugiego dziecka. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.