Hugh Jackman rozstał się z żoną, a teraz takie wieści. Zagraniczne media huczą od tego, co miał w torbie

Hugh Jackman został przyłapany przez paparazzi w Nowym Jorku. Zagraniczne media rozpisują się o tym i zwracają uwagę na jeden szczegół.

Ostatnio Hugh Jackman wrócił na pierwsze strony gazet i nagłówki serwisów internetowych na całym świecie za sprawą głośnego i szokującego rozstania z żoną Deborrą-Lee Furness po 27 latach małżeństwa. Teraz paparazzi nie odstępują hollywoodzkiego gwiazdora na krok i udało im się przyłapać go na samotnych zakupach w Nowym Jorku.

Zobacz wideo Hugh Jackman wziął się za pieczenie chleba! Tak mu poszło

Hugh Jackman na zakupach. Zagraniczne media patrzą na... torbę

Hugh Jackman postanowił wybrać się do kilku sklepów na Manhattanie, co nie umknęło uwadze czujnych paparazzi i zagranicznych mediów. Zdjęcia gwiazdora Marvela natychmiast obiegły świat i wszyscy patrzyli tylko na jego stylizację i torbę, którą trzymał w dłoni. "Mirror" donosi, że Hugh Jackman zafundował sobie "terapię detaliczną", czyli rzucił się w wir zakupów po rozstaniu z żoną. Według serwisu, aktor kupił sobie kilka książek.

Media zwróciły też uwagę na stylizację aktorka, który na wypad do sklepów ubrał się bardzo stylowo - miał na sobie pomarańczowy sweter z długim rękawem i biały T-shirt. Do tego dobrał jeansowe spodnie i brązowe, zamszowe buty. Zakrył twarz ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi i w pewnym momencie widziano go ze słuchawkami AirPods w uszach. Hugh starannie ułożył swoją krzaczastą, siwą brodę i związał włosy w małym kok.

Hugh Jackman ogłosił rozstanie z żoną po 27 latach małżeństwa

Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness zdecydowali się zakończyć swoje niemal 30-letnie małżeństwo kilka tygodni temu. Para wydała oficjalne oświadczenie, w którym podkreśliła, jak ważna jest dla niej rodzina. "Byliśmy błogosławieni możliwością spędzenia razem prawie trzydziestu lat w cudownym, pełnym miłości małżeństwie. Nasza podróż się teraz zmienia i postanowiliśmy się rozstać, aby kontynuować nasz indywidualny rozwój (...). Nasza rodzina była i zawsze będzie naszym najwyższym priorytetem. Podejmujemy się tego następnego rozdziału z wdzięcznością, miłością i życzliwością. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wyrozumiałość w zakresie poszanowania naszej prywatności w czasie, gdy nasza rodzina przechodzi przez tę zmianę" - napisali Jackman i Furness. Australijskie małżeństwo ma dwójkę dzieci: 23-letniego syna Oscara i 18-letnią córkę Avę.

Więcej o:
Copyright © Agora SA