Hugh Jackman ujawnił wyniki biopsji. Lekarze podejrzewali nawrót raka skóry

Hugh Jackman zmroził swoich fanów informacją o podejrzeniu nowotworu skóry. Australijski gwiazdor kina przeszedł dwie biopsje mające ostatecznie ustalić, czy komórki rakowe zaatakowały jego organizm. Na Instagramie przyznał, że ma już wyniki badań.

Hugh Jackman wstrząsnął swoimi fanami po tym, jak ujawnił, że przeszedł dwie biopsje. U aktora podejrzewano ryzyko zachorowania na raka podstawnokomórkowego, który jest formą nowotworu skóry. Gwiazdor kina za pomocą mediów społecznościowych ogłosił, że wyniki wróciły negatywnie i ostrzegł przed niebezpieczeństwem płynącym z nadmiernego opalania się bez filtra.

Zobacz wideo Honorata Skarbek regularnie się bada. W jej rodzinie jest ryzyko nowotworu

Hugh Jackman podzielił się z fanami wynikami biopsji. Aktor ostrzegł przed nadmiernym opalaniem

Instagramowy wpis aktora pokazuje, jak bardzo musiał on przeżywać sytuację, w której się znalazł. Oczekiwanie na wyniki biopsji musiało być niezwykle stresujące. Na szczęście okazały się one negatywne, o czym Jackman natychmiast poinformował swoich fanów.

Dziękuję wszystkim za okazaną miłość. Czuję ją! Dziękuję także mediom za pomoc w przekazaniu tej bardzo ważnej wiadomości (...). Pamiętajcie, aby stosować krem przeciwsłoneczny o wysokim poziomie SPF (bez względu na porę roku) - przyznał Hugh Jackman.
 

Przypomnijmy, że u aktora po raz pierwszy zdiagnozowano raka skóry w 2013 roku. Wówczas Jackman przyznał, że zbagatelizował pierwsze objawy. Od tamtego czasu choroba nawracała pięć razy. Obecnie aktor nie wychodzi na zewnątrz bez kremu z filtrem. Podobnie jak gwiazdor, my również zachęcamy do jego stosowania. Warto zaopatrzyć się w krem z filtrem 50 SPF i nakładać go co kilka godzin w ciągu dnia. Tu dowiesz się, ile kremu z filtrem należy aplikować na twarz

Hugh Jackman jest zdrowy. Teraz myśli o rozwoju kariery

Australijski aktor ostatnimi czasy bardzo intensywnie przygotowywał się do roli Wolverine'a w filmie "Deadpool 3", którego premiera w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 8 listopada 2024 roku. Historia ta to nic innego jak trzecia część przygód bohatera posiadającego nadprzyrodzone moce. W produkcji z pewnością nie zabraknie zapierających dech w piersiach efektów specjalnych i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.