Wiśniewscy publikują romantyczny kadr. My patrzymy na komentarz fanki. Mówi o praniu brudów

Michał i Pola Wiśniewscy wrzucili na Instagram romantyczne zdjęcie. O komentarz pokusiła się internautka, która zwróciła uwagę na jedno.

Michał Wiśniewski od zawsze był bardzo otwarty na temat swojego życia prywatnego. Dwadzieścia lat temu miał nawet własne reality show "Jestem, jaki jestem", w którym kamery towarzyszyły mu przy codziennych zajęciach. Po wielu latach lider Ich Troje postanowił wznowić pamiętny format i niedawno na kanale YouTube zaczął tworzyć vloga "Jestem, jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje". Choć Wiśniewski wznosi już w nim piąte medialne małżeństwo, jego fani bardzo pozytywnie oceniają postawę piosenkarza wobec wszystkich byłych relacji.

Zobacz wideo Ania Świątczak o relacji z Wiśniewskim. "To nie jest pomysł na życie"

Michał i Pola Wiśniewscy publikują romantyczny kadr. Komentarz fanki rozbił bank. Mówi o praniu brudów

Michał i Pola Wiśniewscy wrzucili na Instagram romantyczny kadr, na którym widzimy ich w objęciu. "Najlepsze życie z możliwych. Życie z tobą" - napisali. W komentarzach, choć roi się od komplementów, jest jeden, który cieszy się dużą liczbą polubień. "Różni ludzie mogą pana potępiać, krytykować, ale ja szanuję za to, że mimo tego, że miał pan wiele związków, nie pierze pan prywatnych brudów publicznie z byłymi partnerkami" - zauważyła internautka. "Szanujecie się i może nawet lubicie, macie super dzieci, które są kochane i nie cierpią w tym wszystkim. Inni mogą pozazdrościć takiej postawy" - czytamy.

 

Pola Wiśniewska to piąta żona Michała Wiśniewskiego. Niedawno zaprosili internatów na swoją sesję terapeutyczną

Lider Ich Troje w latach od 1996 do 2001 był mężem Magdy Femme, a w 2002 wziął transmitowany w telewizji ślub z Mandaryną. Para doczekała się dwójki dzieci, Xaviera i Fabienne, a rozwiodła w 2006 roku. W 2007 roku Michał Wiśniewski wziął ślub z Anną Świątczak, z którą ma dwie córki - Etienette i Viviene. Małżeństwo rozpadło się w 2011 roku, a rok później poślubił Dominikę Tajner, z którą z kolei wziął rozwód siedem lat później. Jego obecna żona to poślubiona w 2020 roku Pola. Para ma dwóch synów - Falco i Noela. Małżeństwo niedawno zaprosiło kamery do zarejestrowania sesji terapeutycznej dla par. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, z jakimi problemami zmagają się Michał i Pola Wiśniewscy.

Więcej o: