Tak Agata Duda reprezentuje Polskę w USA. Na głowie bob. Stylista fryzur: Zrobiła sobie hełm [PLOTEK EXCLUSIVE]

Agata Duda podczas wizyty w USA zaskoczyła nie tylko odważną garsonką, ale również zwracającą uwagę fryzurą. Pierwsza dama zaprezentowała się w mocno podgolonym, solidnie wylakierowanym bobie. To uczesanie lata świetności ma już dawno za sobą.

Już na pierwszy rzut oka widać, że Agata Duda solidnie przygotowała się do wizyty Stanach Zjednoczonych. Uwagę przykuwała nie tylko jej garsonka w modnym odcieniu pomarańczu, ale również fryzura, która lata świetności ma już dawno za sobą. Wydawało się, że pierwsza dama zamierza zapuszczać włosy. Nic bardziej mylnego. Za oceanem dumnie kroczy z podgolonym tyłem i obiektywnie trzeba przyznać, że nie wygląda najlepiej. Efekt hełmu jak malowany, a raczej lakierowany.

Zobacz wideo

Agata Duda zdecydowała się na radykalne strzyżenie. Jej obecne uczesanie to koszmar każdego stylisty fryzur

W Nowym Jorku odbyło się wydarzenie UNICEF, na którym nie zabrakło Agaty Dudy. Polska pierwsza dama starała się wypaść jak najlepiej, lecz niestety jej się to nie udało. Prezentowała się tak, jakby zatrzymała się w miejscu lata temu. O ile stylizacja nie była najgorsza, to fryzura wyglądała naprawdę niekorzystnie. Mocno podgolony bob Agaty Dudy z pewnością nie wpłynął pozytywnie na jej wizerunek. Fryzurę żony Andrzeja Dudy skomentował stylista fryzur, Michał Musiał. Ma dla niej jedną radę.

Agata Duda pokazała się w wariacji na temat boba, która już lata temu wyszła z mody. Mówimy tu o mocno podgolonej wersji z kopułką. Dziś nikt, kto chce wyglądać dobrze, już się tak nie czesze. Współczesne boby nie są tak mocno wycięte na karku, jak u pierwszej damy. Zgodna z aktualnymi tendencjami linia strzyżenia powinna być zdecydowanie bardziej płynna. Obecnie nic nie golimy. Stawiamy na dłuższe formy. Uwagę zwraca również to, że Agata Duda użyła stanowczo za dużo lakieru. Zrobiła sobie hełm, który niepotrzebnie dodał jej lat. W tym przypadku jedynym ratunkiem jest zapuszczanie włosów. Długość sięgająca szczęki byłaby dla Agaty Dudy najlepsza. Prosta, ponadczasowa forma w połączeniu z jasnym, jednolitym blondem wyglądałaby o niebo lepiej - powiedział stylista fryzur, Michał Musiał.
 

Agata Duda wzięła udział w wydarzeniu UNICEF. Nie żałowała sobie lakieru do włosów

Wydarzenie, w którym wzięła udział Agata Duda, miało wyjątkowy charakter. Organizatorzy chcieli zwrócić uwagę na dobrostan najmłodszych. Na spotkaniu przedstawiano rozwiązania mające na celu poprawę bytu dzieci. To one były w ten wyjątkowy dzień najważniejsze. Więcej zdjęć Agaty Dudy znajduje się w galerii na górze strony.

Agata Duda i Andrzej Duda podczas podróży do USA - Jersey CityAgata Duda i Andrzej Duda podczas podróży do USA - Jersey City fot. twitter.com/Kancelaria Prezydenta

Więcej o: