Wzruszające pożegnanie szefowej działu urody "Vogue Polska". Pogrzeb był nietypowy

Izabela Cieplińska, szefowa działu urody magazynu "Vougue Polska", zmarła 11 września. Kilka dni później odbyła się uroczystość pogrzebowa. Bliscy i rodzina pożegnali ją na cmentarzu w Łodzi.

Wiadomość o śmierci Izabeli Cieplińskiej, szefowej działu urody polskiej edycji magazynu "Vogue", zaskoczyła wszystkich. Jej znajomi z redakcji nie ukrywali, że redaktorka odeszła niespodziewanie, a smutną informację opublikowali na profilu "Vogue'a" w social mediach. Teraz pożegnali ją podczas ceremonii pogrzebowej w Łodzi.

Zobacz wideo To był jeden z najgłośniejszych pogrzebów w historii

Wzruszające pożegnanie szefowej działu urody "Vogue Polska". Pogrzeb był nietypowy

Dzień po śmierci Izabeli Cieplińskiej pojawił się oficjalny komunikat zamieszczony przez jej współpracowników. We wzruszającym wpisie pożegnali dziennikarkę i wspomnieli o tym, jak wyglądała praca w jej towarzystwie. "Najpierw wchodził jej uśmiech, potem pojawiała się Iza. Będzie nam tego uśmiechu bardzo brakować. Podobnie jak jej serdeczności, poczucia humoru, otwartości na drugiego człowieka. Wciąż nie możemy uwierzyć w to, że wczoraj odeszła od nas Izabela Cieplińska, szefowa działu urody "Vogue Polska". Nasza redakcyjna koleżanka, doświadczona i dociekliwa dziennikarka, w pracy - prawdziwa pasjonatka, obdarzona ogromną wiedzą, a w życiu prywatnym - ciepła, oddana bliskim osoba. W tych ciężkich chwilach jesteśmy myślami z Rodziną i Przyjaciółmi Izy" - pisali pracownicy "Vogue Polska".

 

Teraz bliscy i znajomi Izabeli Cieplińskiej mieli okazję ją pożegnać podczas pogrzebu, który odbył się 18 września na cmentarzu Doły w Łodzi. Uroczystość została poprowadzona przez "Mistrzynię ceremonii pogrzebowej". Wydarzenie miało charakter świecki. Wzięli w nim udział znajomi dziennikarki z redakcji "Vogue", a także z "Cosmopolitan" czy "Elle". Pojawiła się też ośmioletnia córka Izabeli Cieplińskiej, Wiktoria.

"Iza była cudowną osobą - córką, siostrą i przede wszystkim ukochaną matką Wikusi… Wika ma osiem lat… Dziękuję wspaniałej rodzinie Izy za to, że powierzyli mi zaszczyt poprowadzenia tej wzruszającej uroczystości. Na życzenie zmarłej wybrane przez nią utwory w wykonaniu mojego puzonisty" - czytamy na facebookowej stronie "Mistrza ceremonii pogrzebowej".

Izabela Cieplińska była aktywna w social mediach

Dziennikarka aktywnie prowadziła swoje konto na Instagramie. Pokazywała tam przede wszystkim kulisy swojej pracy. Ostatni post opublikowała dwa miesiące przed śmiercią. Pasjonowała się tematami związanymi z urodą i dziedziną beauty. Jak sama o sobie pisała, fotografka-amatorka, dziennikarka, okazjonalna podróżniczka. Rodzinie i bliskim składamy kondolencje.