Natalia Janoszek to jednak "ikona Bollywood"? Tak przynajmniej głosi statuetka, którą się pochwaliła

Natalia Janoszek opublikowała w sieci zaskakujący post. Tym razem pokazała się z... nagrodą. Za co? Możecie być zdziwieni.

Natalia Janoszek jest dobrze znaną osobą w show-biznesie. Kobieta od wielu lat próbuje uzyskać status międzynarodowej gwiazdy. Zaczynała od modelingu, aby w końcu skupić się na aktorstwie. Wielu osób wydawało się, że Janoszek osiągnęła swój cel i zyskała ogromną rozpoznawalność. Tak było aż do pewnego momentu. Niedawno w sieci pojawił się film Krzysztofa Stanowskiego. Trzygodzinny materiał obnażył gorzką prawdę. Okazało się, że mocno podkoloryzowała rzeczywistość na temat kariery w Bollywood. Od tego czasu jej wizerunek mocno podupadł. Janoszek się jednak tym nie przejmuje.

Zobacz wideo Brzuszczyńska i Skrzeczkowska ostro o Derpieński. "Biedna dziewczyna z Pcimia Dolnego"

Natalia Janoszek nie przestaje zaskakiwać. Pochwaliła się... kolejną "nagrodą"

Natalia Janoszek dotychczas nie skomentowała materiału Stanowskiego, który obejrzało już kilka milionów osób. Celebrytka wciąż aktywnie działa w mediach społecznościowych. Obserwuje ją prawie dwa miliony użytkowników Instagrama. Ostatnio Janoszek wstawiła nietypowe zdjęcie. Na fotografii z uśmiechem pozuje do zdjęcia, dzierżąc w ręce nagrodę. Statuetka podpisana była słowami "Międzynarodowa Ikona Bollywood, Aktorka Natalia Janoszek". 

 

"Wreszcie mam czas na refleksje nad ostatnimi tygodniami w USA. Fakt, że moja praca w Bollywood została doceniona, trochę mnie wzruszył. To miała być krótka przygoda, a przerodziła się w podróż trwającą ponad 12 lat. Ilość dobrej energii, inspirujących ludzi i doświadczeń... Jestem po prostu wdzięczna, chyba tym chciałam się podzielić" - napisała w poście pod zdjęciem, na którym dumnie pozuje ze statuetką. Tym razem nie przytoczymy jednak komentarzy obserwatorów celebrytki. Zostały one wyłączone pod postem. Ciekawe dlaczego... Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Film Stanowskiego nadal robi furorę. Wiele znanych osób wypowiedziało się na temat Janoszek

Film Krzysztofa Stanowskiego odbił się ogromnym echem w mediach. Janoszek oberwało się nie tylko od internautów. Znane gwiazdy coraz częściej wypowiadają się na jej temat. Oczywiście, w pobłażliwy sposób. Jedną z nich była Caroline Derpieński. "Wiesz co, na temat tych hinduskich followersów się nie wypowiem, bo do tego zaprosisz Natalię Janoszek. Ona jest ekspertem" - mówiła w rozmowie z Kubą Wojewódzkim. Na temat Janoszek wypowiedział się również Jacek Jeschke, tancerz, z którym wystąpiła w edycji "Tańca z Gwiazdami". "My stajemy czasem na głowie, próbujemy robić inne rzeczy i nie jesteśmy doceniani, a tu wychodzi coś takiego, że ktoś mówi nie do końca prawdę. (...) Uważam, że to jest nie fair" - podsumował. ZOBACZ TEŻ: Kabareciarze znów uderzyli w PiS. Oberwało się też Natalii Janoszek. "Polsat prosił, żeby nie mówić"

Więcej o: