Dalsza mistyfikacja Janoszek ma jeszcze sens? Ekspertka od wizerunku: W USA i w Indiach nie wiedzą, jaka jest prawda [PLOTEK EXCLUSIVE]

Choć "kariera" Natalii Janoszek została zdemaskowana, celebrytka cały czas idzie w zaparte. Ekspertka od PR tłumaczy, co Janoszek chce tym samym osiągnąć.

Śledztwo dziennikarskie Krzysztofa Stanowskiego jednoznacznie wykazało liczne kłamstwa Natalii Janoszek, jednak ona sama zdaje się tym faktem nie bardzo przejmować. Na Instagramie cały czas zamieszcza rzekome dowody na rozwój dalszej aktorskiej "kariery", jak zdjęcia statuetki, która w rzeczywistości jest podziękowaniem za udział w indyjskim festynie nieopodal San Francisco. Ekspertka od PR Marta Rodzik w rozmowie z Plotkiem tłumaczy, czy taka strategia Janoszek może być dla niej nadal opłacalna.

Zobacz wideo Kubicka pisała ze Stanowskim

Ekspertka o ruchach Natalii Janoszek. Zwraca uwagę na jedno

Jak zauważa Marta Rodzik, Natalia Janoszek w świecie show-biznesu zaczęła pojawiać się już jakiś czas temu. Choć dziś w wiarygodność jej zagranicznej kariery w naszym kraju nikt już raczej nie wierzy, zdaniem ekspertki Janoszek bardzo nie chce stracić wypracowanej pozycji. "Wizerunek buduje się latami i tak go budowała pani Natalia Janoszek. Pomimo wielu kłamstw, jakie wykonała podczas budowania swojego wizerunku - nie chcę stracić bycia na świeczniku" - tłumaczy. Rodzik dodaje, że celebrytka powinna teraz z rozwagą podejmować każdy kolejny ruch w mediach. Zauważa jednak, że Janoszek spaloną pozycję ma - przynajmniej na razie - tylko w Polsce.

Teraz pani Natalia Janoszek musi być bardzo uważna, bo każdy post, relacja, którą dodaje w social mediach, będzie brany pod lupę. A wybranie innego kraju jest rozsądniejsze, ponieważ w Polsce znamy jej historię, a w USA i w Indiach nie wiedzą, jaka jest prawda - tłumaczy ekspertka.

Natalia JanoszekNatalia Janoszek instagram.com/nataliajanoszek

Natalia Janoszek kolejny raz minęła się z prawdą?

Nowa statuetka i udział w imprezie pod San Francisco to nie jedyna rzecz, którą Janoszek ostatnio chwaliła się w mediach społecznościowych. Celebrytka na Instagramie zamieściła plakat sugerujący, że została prowadząca wydarzenia organizowanego w Las Vegas przez magazyn "Maxim". Niestety nigdzie poza jej profilem nie pojawiła się ta informacja, a nazwiska Janoszek próżno było szukać na oficjalnych plakatach promujących imprezę. O sprawie więcej pisaliśmy tutaj. A więcej zdjęć Natalii Janoszek znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA